https://telegram.me/empireoflies
سلطنت‌طلبان در روزهایی که در اوج حقارت و بی‌کفایتی هستند، بار دیگر دست به دامان صهیونیست‌ها شده و دستورات آن‌ها را تبلیغ و ترویج می‌کنند.

ادعای دروغ حمایت جامعه جهانی از جدایی کردستان

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسلطنت‌طلبان در روزهایی که در اوج حقارت و بی‌کفایتی هستند، بار دیگر دست به دامان صهیونیست‌ها شده و دستورات آن‌ها را تبلیغ و ترویج می‌کنند.

شبکه سلطنت‌طلب پارس در اقدامی ادعای حمایت جامعه جهانی از استقلال کردستان عراق در جریان جدایی این منطقه از خاک عراق را مطرح کرد. ابراز این ادعای دروغ در حالی است که سلطنت‌طلبان جهت گذران زندگی خود در روزهای اخیر دست به هر اقدامی می‌زنند تا رضایت دیگران را جلب کرده و بتوانند به حیات خود ادامه دهند.

در همین راستا شبکه پارس برخی از برنامه‌های مربوط به فرقه‌های بهاییت و مسیحیت تبشیری را در راستای خدمات به صهیونیست‌ها به‌صورت اجاره‌ای در شبکه خود پخش و تبلیغ می‌کند.

این بار هم‌چنین ادعایی توسط این شبکه وابسته به صهیونیست ها در برنامه «یاران» رسانه‌ای شد که دقیقاً عبارتی است که رژیم اشغالگر قدس همواره به آن اصرار داشته و سال‌ها در این زمینه تلاش نموده‌اند.

در قسمتی از این شوی رسانه‌ای چنین آمده است:

«شما گفت‌وگوهایی داشتید باخانم نیکی هیلی و همین‌طور نمایندگان سازمان ملل. نظرات آن‌ها چه بود؟

با بیش از صد نفر از اعضای کنگره آمریکا و ده‌ها تن از اعضای مجلس نمایندگان من گفت‌وگو داشتم، با سفرای خیلی از کشورها در طول این چند سال، به‌ویژه در طول چند ماه اخیر گفت‌وگو داشتم، با بیش از شش رئیس سازمان سیا گفت‌وگو داشتم. تمام این‌ها پشتیبانی صریح خودشان را از استقلال اقلیم کردستان ابراز داشتند همین دیروز من با آقای جان بولتون، با آقای ولید فارس که مشاور دولت آمریکا محسوب می‌شود و با وزیر سابق اسراییل در آمریکا و معاون وزیر امور خارجه اسراییل. این‌ها صریحاً اعلام پشتیبانی کردند از روند استقلال کردستان و اعلام کردند که آمریکا و جامعه غربی راه چاره‌ای ندارند جز پشتیبانی و ادامه پشتیبانی از کردستان.»

«به نظر من اول کردها این حق را دارند، به‌ویژه در اقلیم کردستان که از حق دموکراتیک رفراندوم استفاده بکنند این‌یک بخش دموکراسی است. این برای اولین بار در خاورمیانه یک ملت دارد با به‌کارگیری ابزار دموکراتیک، با همه‌پرسی اعلام وجود می‌کند و می‌خواهد سرنوشت خودش را رقم بزند. شاید هم این دموکراسی است، شاید رفراندوم اقلیم کردستان رأی نیاورد و همان‌گونه که در اسکاتلند ما شاهد بودیم.»

انتهای متن/دیده‌بان

سلطنت‌طلبان در روزهایی که در اوج حقارت و بی‌کفایتی هستند، بار دیگر دست به دامان صهیونیست‌ها شده و دستورات آن‌ها را تبلیغ و ترویج می‌کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme