https://telegram.me/empireoflies

محمد نوری‌زاد: برای یک شیطان پرست نیز احترام قائلم!

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، محمد نوری‌زاد انقلابی‌نمای دیروز و اپوزسیون امروز از روز دوشنبه ۱۳ مرداد ۹۳ برای بازپسگیری به گفته خود اموال توقیف شده‌اش توسط سپاه تلاش می‌کند. وی با آنکه ادعا کرده سه سال پیش نیروهای «اطلاعات سپاه» برخی از اموال او مانند دوربین و موبایل و … را با خود برده‌اند، اما اکنون روبروی لانه جاسوسی سابق آمریکا که محل کنونی بسیج دانشجویی کشور است، تحصن می‌کند؛ زیرا به گفته او سفارت سابق آمریکا اکنون محل حضور نیروهای اطلاعات سپاه است!

محمد نوری‌زاد که روزی به عنوان فردی انقلابی و حتی تندرو معروف بود، امروز از آن طرف بام افتاده است و حتی به باورها و ارزش‌های دینی خود نیز پشت می‌کند. نوری‌زاد روز گذشته در محل تحصن خود برابر لانه جاسوسی آمریکا که به آن «قدمگاه» می‌گوید با تعدادی از عابران و جوانان منتقدش به گفت‌وگو و بحث پرداخت. متن زیر عیناً برگرفته از صفحه فیسبوک محمد نوری‌زاد است:

… جوان ته ریشی به میان سخن آمد که: شما شیعه هستی یا نیستی؟ گفتم: این که هستم یا نیستم فکر نمی‌کنید به خودم مربوط باشد؟ و گفتم: اعتقاد من با این چیزی که حکومت شیعی مدعی و منتشر کننده آن است زمین تا آسمان فرق می کند. در اعتقاد من، هیچ اختلافی میان شیعه و سنی نیست. و اساساً میان شیعه با هیچ گرایشی … یکی از سه مخالف که جوان نسبتا چاقی بود گفت: حتی گاوپرستان؟ گفتم: گاوپرستان که جای خود دارند، شما بگو شیطان‌پرستان. که من برای یک شیطان‌پرست نیز احترام قائلم. و گفتم: شما وقتی خودت را به یک اعتقاد زنجیر کردی و بر آن زنجیر قفل بستی، خودت را بهشتی و دیگران را جهنمی خواهی دانست. من اما اینگونه نیستم. من معتقدم همگانِ مردم به هر چه که دلخوش اند، باشند. به من چه که یکی کافر است و یکی مسلمان؟ …

محمد-نوری‌زاد---شیطان‌پرستی

ادای احترام محمد نوری‌زاد به شیطان‌پرستان و گاوپرستان !!

محمد نوری‌زاد که در سالهای دهه ۶۰ و ۷۰ جزء نیروهای حزب‌اللهی و از اعضای گروه «روایت فتح» شهید آوینی و سرمقاله‌نویس روزنامه‌هایی مانند کیهان بود، پس از انتخابات سال ۸۸ و در جریان فتنه به اپوزسیون جمهوری اسلامی‌تبدیل شد و از سران فتنه ۸۸ و اغتشاشگران حمایت کرد.

گفتنی است، هنوز بسیاری از ضدانقلاب و اپوزسیون داخل و خارج کشور نسبت به عملکرد محمد نوری‌زاد تردید بسیاری دارند و بسیاری از آنها او را عامل جمهوری اسلامی‌می‌دانند که با اعمال خود به دنبال انحراف اپوزسیون به سمت و سویی است که جمهوری اسلامی می‌خواهد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme