https://telegram.me/empireoflies

ادامه پروژه سیاه‌نمایی علیه ایران در سایت یاهو + عکس

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از جهان نیوز، در ادامه پروژه ایران‌هراسی در رسانه‌های بین‌المللی، این بار سایت یاهو اقدام به انتشار گزارشی غیرواقعی و تصنعی از وضعیت اجتماعی جمهوری اسلامی ایران کرده است.

به گزارش جهان، در این گزارش که در سالگرد رحلت امام خمینی (ره) با نام «سفری به قلب ایران؛ ۲۵ سال پس از [امام] خمینی» منتشر شده، تصاویری گلچین شده و مغرضانه از وضعیت ایران ارائه شده که در نظر هر بیننده‌ای که تاکنون به ایران سفر نکرده تاثیر منفی می‌بگذارد.

یکی از برجسته‌ترین خطوطی که در این گزارش پیگیری شده، نشان دادن ایران به عنوان کشوری عقب افتاده است. در بیشتر این تصاویر سعی شده تا برداشت هر فرد خارجی از معماری ایرانی؛ خیابان‌هایی که بیشتر شبیه جاده خاکی است باشد به انضمام؛ دیوارهایی از جنس خشت‌ و کاهگل و مردمانی دور از تمدن!

به گزارش جهان، رواج بدحجابی در شهرها، فقر در ایران، عدم توسعه یافتگی اقتصاد ایران نیز دیگر سوژه‌های این گزارش مغرضانه است.

تقارن زمان انتشار این گزارش مغرضانه در سایت یاهو با فعالیت‌های صفحه آزادی‌های یواشکی…  در فیسبوک، نشان از اوج‌گیری مجدد جریان خزنده ضدفرهنگی است.

همچنین در بخش ویژه ای از این گزارش، سایت یاهو اقدام به انتشار عکس‌هایی از مراسم سالگرد رحلت امام خمینی (ره) کرده است. نکته اصلی تمامی این عکس‌ها این است که سعی شده به گونه زاویه عکس تنظیم شود که از انبوه جمعیت خبری نباشد. نکته جالب که در این میان به چشم می‌خورد، این است که تنها عکس این مراسم که جمعیت در آن دیده می‌شود نیز مربوط به ایستگاه تحویل امانات مستقر در مراسم است!

 
وضعیت حجاب در ایران!
 
مراسم سالگرد امام خمینی (ره)
 
وضعیت شهرهای ایران از دیدگاه سایت یاهو
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme