https://telegram.me/empireoflies

ادامه حمایت عناصر ضدانقلاب بر علیه امنیت مردم ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته ۵۹ نفر از عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین که به اصطلاح خود را هنرمند می‌نامند، در بیانیه‌ای از تظاهرات و اغتشاشات اخیر کشور به ویژه آشوب‌گرانی که بر علیه امنیت مردم ایران به اقدامات خرابکارانه دست زدند، حمایت کردند.

اگر بخواهیم نگاهی به اسامی امضاکنندگان این نامه بیاندازیم با افراد معلوم‌الحالی از جمله شاهین نجفی، آرش سبحانی (لازم به یاد آوریست «آرش سبحانی» سابقه زیادی در فساد اخلاقی و حمایت از همجنسبازان دارد، بارها از رژیم صهیونیستی حمایت نموده و یکی از حامیان کمپین ترویج بی‌حجابی تحت مدیریت «مسیح علینژاد» است)، سعید شنبه‌زاده، حامد نیک‌پی و… برخورد می‌کنیم که هر کدام سابقه سیاهی از انجام کارهای غیراخلاقی، رقاصی و بی‌ارزشی را به همراه خود یدک می‌کشند.

در این بین اما رسانه‌های فارسی ضد انقلاب نیز با انتشار متن این بیانیه از آن حمایت کردند تا هدف اصلی انتشار این نامه که همان حمایت از اغتشاشگران و دشمنی با نظام جمهوری اسلامی است بیش از پیش آشکار شود.

وب‌سایت ضد انقلاب رادیو زمانه

وب‌سایت ضد انقلاب ایران وایر

رسانه دولتی آلمان، دویچه‌وله

یکی دیگر افراد حاضر در این لیست شاهین نجفی (اینجا بخوانید) است که وی یک خواننده شیطان‌گرا و سازنده کلیپ‌های موهن علیه مقدسات اسلامی، است.

در جریان اغتشاشات اخیر در روزهای اخیر طیف‌های مختلفی از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون با سردمداری ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی و حمایت مالی عربستان سعودی تلاش زیادی را برای چالش‌آفرینی در فضای امنیتی کشور به خرج دادند که علی‌رغم تمام این توطئه‌ها و تاکتیک‌ها، بار دیگر با حضور مردم بصیر ایران اسلامی این نقشه‌ها نقش بر آب شد.

انتهای پیام/

در روزهای گذشته ۵۹ نفر از عناصر ضدانقلاب خارج‌نشین که به اصطلاح خود را هنرمند می‌نامند، در بیانیه‌ای از تظاهرات و اغتشاشات اخیر کشور حمایت کردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme