https://telegram.me/empireoflies

اخراج کارمند VOA به دلیل اعدام تروریست‌ها در ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغداستان استعفا و اخراج کارمندان صدای آمریکا از زمانی که مدیریت جدید این شبکه شروع به کار کرده تمامی ندارد بعد از این که جمشید چالنگی و سیامک دهقانپور از این شبکه رخت بربستند اکنون نوبت کوروش صحتی رسیده است که از این شبکه به دلیل اختلافات داخلی استعفا نماید. صحتی که تقریبا ۹ سال به صورت قراردادی در صدای آمریکا بود، در فیس بوک خود نوشته است:

«دوستان عزیز، پس از ۹ سال همکاری با بخش فارسی صدای آمریکا امروز استعفا دادم. در حال حاضر تمرکزم بر تکمیل تحصیلات دانشگاهی و دانش اندوزی است و در پی فرصتها و موقعیت هایی جدید برای خدمت به ایران» البته صحتی ۵ سال پیش، در سال ۱۳۹۰ از صدای آمریکا اخراج شده بود، اما پس از مدت کوتاهی دوباره در این دستگاه آغاز به کار کرد.

کوروش صحتی زمانی همکاری خود را با صدای آمریکا آغاز کرد، که به عنوان فعال دانشجویی شناخته می شد. صحتی چند سالی بود که در کنار کار در صدای آمریکا، دانشجوی دانشگاه جورج میسن در ایالت ویرجینیا بود، و به زودی فارغ التحصیل خواهد شد.

سایت امروز نما در این خصوص نوشته است که از ماه گذشته میلادی، حقوق بسیاری کارکنان صدای آمریکا کم شده، برخی از کارکنان صدای آمریکا گفتند، «میزان درآمد آن ها تا ۳۰ در صد پایین آمده است»

در سال های اخیر ، و در زمان مدیریت ستاره درخشش بر صدای آمریکا ، بسیاری از افراد یا اخراج شده اند و یا کار خود را رها کرده اند، این در حالی است ، که سیامک دهقان پور، همچنان در صدای آمریکا ممنوع التصویر است .

به نظر می رسد دلیل اصلی اخراج وی در این زمان اعدام چند تن از متهمان امنیتی باشد که دیروز در ایران اعدام شدند این زندانیان که اکثرشان از اعضای گروه های تروریستی بودند دیروز صبح در زندان رجایی شهر اعدام شدند یکی از این زندانیان فردی بود به نام شهرام احمدی که صحتی بار ها با وی در زندان رجایی شهر مصاحبه نموده بود و قول داده بود با تحت فشار قرار دادن نظام اسلامی از اعدام وی جلوی گیری خواهد کرد ولی بر خلاف توهمات کارمندان شبکه های ماهواره ای که فکر می کنند نظام قضایی از تحرکات آنها تحت تاثیر قرار می گیرند این محکومان دیروز به دار مجازات آویخته شدند.و باعث شد که وی نیز از صدای آمریکا اخراج شود.

لازم به یاد آوری است که کوروش صحتی عضو شورای نویسندگان نشریه هویت و دبیرسرویس سیاسی روزنامه گزارش روز، از موسسان کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی بود که در جریان آشوب های ۱۸ تیر ۱۳۷۸ در کوی دانشگاه تهران بازداشت شد. صحتی سال ۱۳۸۳ و پس از آزادی از زندان از ایران خارج شد و در سال ۱۳۸۶ در بخش فارسی صدای آمریکا مشغول به کار شد.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: داستان استعفا و اخراج کارمندان صدای آمریکا از زمانی که مدیریت جدید این شبکه شروع به کار کرده تمامی ندارد بعد از این که جمشید چالنگی و سیامک دهقانپور از این شبکه رخت بربستند اکنون نوبت کوروش صحتی رسیده است که از این شبکه به دلیل اختلافات …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 0.4 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme