https://telegram.me/empireoflies

اخراج مصلحتی کارشناس ضدایرانی من‌وتو!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کاوه آهنگری» از عناصر اپوزیسیون است که سالهاست از طرفداران و سران گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب دموکرات کردستان ایران است. در سالهای اخیر بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه برای حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا از سران این گروهک‌ها در برنامه‌های خود استفاده می‌کنند که «کاوه اهنگری» یکی از این افراد است.

آهنگری در مرداد ماه ۱۳۹۵ در مصاحبه با شبکه دولتی «صدای آمریکا» ضمن حمایت از مشی مسلحانه گروهک حزب دموکرات کردستان، علیه کشورمان ادعاهایی را مطرح نمود. پس از این سخنان ضدایرانی، به‌سرعت این تجزیه‌طلب به یکی از مجری-کارشناسان ثابت شبکه «من و تو» تبدیل شد.

آهنگری در برنامه روبرو شبکه «من و تو» بارها حاضر شده و با وقاحت از رژیم سعودی حمایت کرده، اما مدیران «من و تو» بدون توجه به جریحه‌دار شدن احساسات ایرانیان از سخنان ضدایرانی او، آهنگری را بز هم دعوت کردند. «عثمان زرقندی» که با نام مستعار «کاوه آهنگری» در رسانه‌های فارسی‎زبان بیگانه حضور دارد، از دوران نوجوانی با تشکیلات مخفی گروهک موسوم به «حزب دموکرات کردستان ایران» آشنا شد و بارها در عیان و پنهان گفته که یکی از دغدغه‌هایش ایجاد اتحاد در بین گروه‌های تجزیه‌طلب است. وی تاکنون بارها از مشی مسلحانه گروه‌های تجزیه‌طلب حمایت کرده است! اما باز هم تا چندی پیش گل سر سبد «من و تو» و دیگر رسانه‌های بیگانه بود.

اما در هفته‌های اخیر که فشارها به شبکه «من‎وتو» زیاد شده و کمپین «شفافیت مالی من‌وتو» شروع گردیده، مدیران این شبکه ضدایرانی برای اینکه فشارها به خود را کاهش دهند، یکی از عوامل خود را قربانی کردند. «کاوه آهنگری» چند روز پیش در توییتی با اعلام خبر اخراج خود از شبکه من‌وتو، نوشت: “آقای پتکین آذرمهر به خاطر یک فیلم مونتاژ شده توسط بسیجی کراواتی امید دانا من را از برنامه حذف کرد. مدارک و شواهد موجود است.”

منظور او از «فیلم مونتاژ شده» تصاویری از حضورش مقابل سفارت ایران در فرانسه و سر دادن شعارهای “مرگ بر ایران” به‌همراه جمعی از عناصر تجزیه‌طلب است.

همان‌طور که گفته شد، در ماه‌های اخیر فشار فکار عمومی بخصوص فعالان در شبکه‌های اجتماعی دباره پشت‌پرده شبکه من‌وتو آنقدر زیاد شد تا اینکه سران این شبکه مجبور شدند عقب‌نشینی کنند و یک تجزیه‌طلبِ تابلودار را برای مدعی از برنامه‌های این رسانه‌ی ضدایرانی کنار بگذارند تا کمی فشارها کم شده و آب‌ها از آسیاب بیفتند.

انتهای پیام/

«کاوه آهنگری» از عناصر اپوزیسیون است که سالهاست از طرفداران و سران گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب دموکرات کردستان ایران است. در سالهای اخیر بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه برای حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا از سران این گروهک‌ها در برنامه‌های خود استفاده می‌کنند که «کاوه اهنگری» یکی از این افراد است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. واقعا فک میکنید مردم این دروغای شما رو باور میکنن؟ حتی شما از گفتن اسم واقعی این شخص امتناع میکنید. بابا بخدا مردم همه چیو میدونن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme