https://telegram.me/empireoflies

اختلاف بین اپوزیسیون لس‌آنجلسی و لندنی بالا گرفت!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هر روز شاهد درگیری بین گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون هستیم و مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی که در توهم بازگشت به ایران به سر می‌برند، هنوز آب را ندیده لباس خود را کنده‌اند و برای تقسیم قدرت در ایران پس از جمهوری‌اسلامی به جنگ و دعوا مشغولند.

چند روز پیش شبکه «افق ایران» که زیر نظر «ربع پهلوی» اداره می‌شود، با حضور «حسن داعی» اپوزیسیونِ تندرو و حامی حمله نظامی به ایران و «مهدی آقازمانی» پادوی «ربع پهلوی» برنامه‌ای پخش کرد که در آن اپوزیسیونِ لس‌آنجلس نشین حملات تندی علیه اپوزیسیونِ لندن‌نشین انجام داد. در این برنامه که درباره دیدار امروز وزیر امور خارجه آمریکا با جمعی از عناصر اپوزیسیونِ ایرانی‌تبار بود، این دو اپوزیسیونِ نزدیک به حزب جمهوری‌خواه به اعضای گروه نایاک (نزدیک به دموکرات‌ها) حمله کردند.

«حسن داعی» با تکرار ادعاهای همیشگی گفت که اکثر مردم ایران مخالف حکومت هستند و دولت آمریکا با اطلاع از این موضوع وظیفه خود می‌داند تا از مردم ایران حمایت کند!

این اپوزیسیونِ فراری که دارای سابقه ارتباط با گروهک تروریستی منافقین است، با اذعان به تشدید سیاست‌های ضدایرانی دولت آمریکا، گفت که در ماه‌های آتی تحریم‌های ضدایرانی آمریکایی‌ها بیشتر می‌شود.

داعی در ادامه غیرمستقیم عوامل شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» را مورد خطاب قرار داد و گفت:‌ “این لندن‌نشین‌ها دنبال تخریب لس‌آنجلس‌نشین‌ها هستند و آنها را خوش‌گذران می‌نامند، در حالی که لندن مرکز حامیان جمهوری‌اسلامی است … لس‌آنجلس برخلاف برخی پایتخت‌های اروپایی مرکز وطن‌فروشی و ارتباط با رژیم جمهوری‌اسلامی نیست!”

وی با اذعان به اینکه دولت ترامپ با برگزاری نشست‌هایی با ایرانیان به قول خود دنبال گرفتن تایید برای اقدامات ضدایرانی آتی است، عملکرد اپوزیسیون حکومت ایران در سالهای اخیر برای ارتباط با دولتهای غربی را کم و ضعیف دانست و خواهان افزایش این ارتباطات شد. داعی تلویحاً ارتباط اپوزیسیون با مردم ایران را نیز ضعیف دانست و گفت که باید کاری کنیم تا مردم بیشتر ما را بشناسند.

پس از این سخنان، بسیاری از عناصر اپوزیسیونِ نزدیک به حزب دموکرات آمریکا به سخنان داعی واکنش نشان داده و ضمن افشاگری درباره سوابق او، وی را مزدور حکومت ایران نامیدند!

این‌طور که به نطر می‌رسد و بر اساس اتهاماتی که دو دسته جریان اپوزیسیونِ حکومت ایران مطرح می‌کنند، هر دو دسته به نظر می‌رسد مزدور حکومت هستند!

اما واقعیت این است که با آنکه مقامات کشورهای غربی و سرویس‌های جاسوسی بیگانه هرچه تلاش می‌کنند تا بین عناصر اپوزیسیون اتحاد و اتماع برقرار کنند، اما روز به روز بر اختلافات آنها افزوده می‌شود و بر روی قدرتی که وجود ندارد با یکدیگر به مبارزه و جنگ لفظی می‌پردازند.

 

انتهای متن/

هر روز شاهد درگیری بین گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون هستیم و مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی که در توهم بازگشت به ایران به سر می‌برند، هنوز آب را ندیده لباس خود را کنده‌اند و برای تقسیم قدرت در ایران پس از جمهوری‌اسلامی به جنگ و دعوا مشغولند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme