https://telegram.me/empireoflies

اختلاف افکنی شبکه بهائی در خانواده سران نظام

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی دیدار فائزه هاشمی با رهبر بهائیان در ایران واکنش های زیادی ازطرف رسانه های غربی در خصوص این دیدار شنیده شد.

بهاییت اساسا از نظر ما نه یک دین است و نه یک مذهب و نه حتی یک جریان اجتماعی ملی بلکه به گمان ما این تشکیلات فرقه‌ای از اساس با توطئه خارجی تاسیس شد و طی ده‌ها سال گذشته خود را با حمایت دولت‌هایی مشخص، به صورت یک دین در دنیا عرضه کرد و با بهره‌برداری از فرصت‌های سیاسی و فرهنگی و اجتماعی برخی جوامع، توانست جای پایی در آن کشورها پیدا کند و اکنون بخش تشکیلاتی آن برای جمهوری اسلامی به مثابه یک فرقه و سازمان ضدامنیتی تلقی می‌شود که مقر آن در اسراییل است و باید از ارتباط تشکیلاتی بهاییان با دشمن اصلی اسلام و مسلمین، نگران بود.

هیچ دولت دارای حق حاکمیت نمی‌پذیرد که بخشی از شهروندانش از سازمانی که مرکزیت آن در بیرون از مرزهایش مستقر است، تبعیت اکید کنند. بخشی از بهاییان به دستور بیت‌العدل مستقر در «حیفا»ی اسراییل، بهره‌مندی خود از حقوق شهروندی ایران را منوط کرده‌اند به پذیرش بهاییت به عنوان «دین» و این دوره از حیات خود را «انکشاف» نام نهاده‌اند. این رفتار کاملا سیاسی و تبلیغاتی است و مغایر است با رویه بیت‌العدل در دوران پهلوی که با وجود حضور بهاییان در سطوح عالی حکومت ایران، بر کتمان دین تاکید می‌کرد.بنابر این می توان گفت که بهائیان به شدت در پی این هستند که مسلک پلید خود را تبلیغ نمایند.

بهایی

در همین زمینه  بی بی سی فارسی که عمده مدیرانش بهائی مسلک هستند به تکاپو افتادند و از این اقدام فائزه هاشمی دفاع نمودند و سعی کردند دامنه اختلاف افکنی های خود را به خانواده سران جمهور ی اسلامی هم بکشانند. این شبکه با قرار دادن بخشی از صحبت های هاشمی رفسنجانی که در گفته بود فائزه اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند و بهاییت “یک فرقه استعمار ساخته ومنحرف است که همیشه با همین انحراف شناخته شده و ما همیشه از این فرقه تبری جسته و می جوییم؛سعی دارد که بین این پدر و دختر اختلاف ایجاد نماید و این افراد را در مقابل هم قرار دهد.

البته لازم به ذکر است دیگر چهره های اپوزیسیون نیز سعی کردند سخنان هاشمی را نقد کنند و وی را خائن به اصلاح طلبان قلمداد نمایند. در همین زمینه علی افشاری گفته است:”ادبیاتی که رفسنجانی برای محکومیت بهائی ها استفاده کرده هشداری به نیرو های معترض است که او در محدوده انتخاب راهبردی و ایجابی نمی تواند قرار بگیرد و تا چه میزان منجی سازی از این ادم برای کشور و مردم خطرناک است”

لازم به یاد آوریست عمده افرادی که در شبکه بی بی سی فارسی مشغول به وطن فروشی هستند از فرقه بهائیت پیروی می کنند و در صورت رشد و ترقی در این شبکه باید دین خود را عوض نموده و به آیین بهائیت وفادار باشند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme