https://telegram.me/empireoflies

اختلافات در گروهک تروریستی جیش‌العدل قوت گرفت

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از دیده‌بان، گروهک تروریستی “جیش‌العدل”، در تاریخ ۲۴فروردین با صدور بیانیه‌ای نام دو تن از اعضای این گروهک تروریستی را با عناوین روابط عمومی و سخنگوی دوم گروه! اعلام کرد تا بار دیگر و آشکارتر از اختلافات درون‌گروهی پرده بردارد.

این گروه که متأسفانه با بزرگ‌نمایی رسانه‌ای در مدت گروگان‌گیری ۵ مرزبان ایرانی نامش تا حدودی مطرح گشته ـ بشدت در صدد القای نظم سازمانی و چارت هدفمند است. اما صدور بیانیه اخیر اشاره به اختلافات و درگیری‌های داخل گروهک دارد. در این باره می‌توان گفت:

۱٫ تعیین سخنگوی جدید،‌ بدون عزل سخنگوی قبلی تا کنون در هیچ گروه و سازمانی سابقه نداشته است.

۲٫ سخنگوی قبلی “عبدالرئوف ریگی”، برادر عبدالمالک ریگی معدوم است، که به علت سابقه و نسبتش با سرکردگان قبلی گروهک، از حاشیه امنی برخوردار است و براحتی توان کنار گذاشتن وی را ندارند.

۳٫ مصاحبه‌های پیاپی و متعدد اخیر وی با رسانه‌های گوناگون ضدانقلاب (مانند:العربیه، روزآنلاین، ایران وایر و…) که نوعاً اظهارات جالب توجهی را نیز در بر داشته است حتماً سیاست‌های تروریستی این گروهک را تحت‌الشعاع قرار داده است. برخی تحلیلگران و کارشناسان بر این باورند جملات ریگی درباره «مولوی عبدالحمید، نارضایتی وی نسبت به کشتن گروهبان دانایی‌فر و…» سبب انتقادات و سؤالات فراوانی در میان اعضای جیش‌العدل شده است؛ تا حدی که اظهارات ریگی را مواضع شخصی و نه سازمانی می‌دانند و او بدون هماهنگی با سرکردگان تروریست این جملات را بر زبان رانده است.

۴٫ گویا سران گروه از فعال شدن عبدالرئوف در رسانه‌ها زمینه جدایی و انشعاب یا ریاست‌طلبی وی را می‌بینند. چراکه با این اقدامات در تلاش است نام خود را سر زبان‌ها بیندازد.
به هر تقدیر آنچه که قطعی به نظر می‌رسد همان اختلافات داخلی این گروهک کوچک معدود است، که تا امروز نیز به مدد سرویس‌های جاسوسی کشورهای استکباری و غربی و مرتجع عربی سرپا مانده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme