https://telegram.me/empireoflies

وقتی آتش اختلافات اپوزیسیون هر روز شعله‌ورتر می‌شود+فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزها آتش اختلاف و درگیری بین عناصر و گروه‌های مختلف اپوزیسیون آنقدر شعله‌ور شده که کار به دادگاه و شکایت علیه یکدیگر نیز کشیده است.

همچنین «ربع پهلوی» به‌شدت از سوی دوستان سابقش تحت فشار است. بخصوص پس از آنکه در ماه‌های اخیر شواهد زیادی از ارتباط وی با رژیم آل‌سعود و شاهزادگاه و رسانه‌های سعودی منتشر شده است، هجمه‌ها به سوی «ربع پهلوی» بیشتر شد و برخی از سلطنت‌طلبان به آخرین بازمانده رژیم پهلوی پیشنهاد دادند از سیاست کناره‌گیری کرده و به بچه‌داری بپردازد!

در نمونه دیگر پس از آنکه «امید شریفی دانا» لیدر سلطنت‌طلبان اروپا و بخصوص سوئد با ساختن برنامه‌ای اینترنتی، به «داریوش اقبالی» خواننده لس‌آنجلسی حمله کرد، بسیاری از عناصر اپوزیسیون و لس‌آنجلسی‌ها به این سلطنت‌طلبِ تندرو حمله کردند و وی را حتی تهدید به قتل نمودند.

تمامی این موارد ماه‌های گذشته به وقوع پیوسته و این دعواها گویا پایانی ندارد. در یکی از جدیدترین آشکارشدن اختلافات بین اپوزیسیون، بیننده‌ای با شبکه ایران آریایی تماس می‌گیرد و از تلاش‌های امید دانا برای روز کوروش تقدیر می کند که واکنش تند آرین وطن‌خواه مجری و مدیر این شبکه در حال ورشکستگی را در بر دارد و امید دانا را در عین فردی مزدور می‌نامد.

دانلود

اما گویا شکایت‌های پشت‌سرهم از «امید دانا» و تهدید کردن او به قتل، یکی از نتایج رقابت و جنگ قدرت این سلطنت‌طلب مقیم سوئد با شاهزاده ناکام و ورشکسته پهلوی است که هر روز در حال تسخیر جایگاه «رضا ربع پهلوی» در بین سلطنت‌طلبان خارج‌نشین است؛ سلطنت‌طلبانی که از شاهزاده تنبل و ناامید و بی‌تحرک خسته شده و به‌جوان با تحرک و نترس و حتی تندرویی به نام «امید دانا» دل خوش‌کرده‌اند.

به وجود روال موجود، بعید نیست اختلافات داخلی بین سلطنت‌طلبان در ماه‌ها و سال‌های آینده به جاهای باریک‌تری بکشد و هر یک از آنها در پی حذف فیزیکی دیگری برآید.

منبع فیلم: سایت رصد تی وی

انتهای پیام/

این روزها آتش اختلاف و درگیری بین عناصر و گروه‌های مختلف اپوزیسیون آنقدر شعله‌ور شده که کار به دادگاه و شکایت علیه یکدیگر نیز کشیده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme