https://telegram.me/empireoflies
احمد باطبی فتنه‌گر و درخواست‌کننده‌ تحریم‌های ضد ایرانی از آمریکا با انتشار توییتی از دیدار خود با معاون رئیس جمهوری آمریکا خبر داد.

احمد باطبی | از فتنه‌گری در کوی دانشگاه تا دیدار با معاون رئیس‌جمهوری آمریکا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاحمد باطبی یکی از عوامل اصلی حوادث تیرماه ۱۳۷۸ امروز با انتشار پستی در توییتر از دیدارش با معاون رئیس‌جمهوری آمریکا خبر داد. باطبی که در اغتشاشات ۷۸ با تصویر پیراهنی خونین در دست در رسانه‌ها شناخته شد و نقشی اساسی در فتنه آن سال داشت امروز با افتخار کنار مایک پنس، یک مقام ضد ایرانی ایستاده و عکس یادگاری می‌گیرد و از آزادی و آزادیخواهی دم می‌زند.

حوادث تیرماه ۱۳۷۸ به دلیل تشابهات فراوان به فتنه ۸۸ همواره به عنوان نقطه عطف برنامه‌ریزی ده‌ساله دشمن برای تلاش مستقیم جهت براندازی جمهوری اسلامی ارزیابی می‌شود؛ رخداد مهم  و سازمان یافته‌ای که به لطف خداوند متعال و مواجهه مدبرانه رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم انقلابی ناکام ماند.

در جریان حوادث کوی دانشگاه و ۱۸ تیر ماه ۷۸ که به منظور ایجاد فتنه و براندازی نظام با برنامه‌ریزی دشمنان انجام شد  عکسی از یک فتنه‌گر به نام احمد باطبی در حالی که یک پیراهن خونین در دست داشت، به روی جلد مجلات خارجی رفت؛ او و پیراهنی که می‌گفت متعلق به همکلاسی‌اش است و در این عکس در دستش بود. باطبی بعدها معترف شد که نه دانشجو بوده و نه این خون، خون انسان است! او با هماهنگی عکاس همکار نشریه انگلیسی اکونومیست در جریان فتنه ۱۸ تیر سال ۷۸، با بالا بردن یک پیراهن ظاهرا خونی، اسم و رسمی در رسانه های غربی برای خود دست و پا کرد. همین رسانه‌ها از او «نماد جنبش دانشجویی ایران» ساختند؛ کسی که حتی درباره دانشجو بودن او در آن برهه حرف و حدیث هایی وجود داشت.

احمد باطبی | از فتنه‌گری در کوی دانشگاه تا دیدار با معاون رئیس‌جمهوری آمریکا

احمد باطبی پس از ماجراهای کوی دانشگاه و دستگیری اش به شدت مورد حمایت دولت‌های غربی و آمریکایی قرار گرفت و در یک مرخصی برنامه‌ریزی شده در طی سه روز به عراق رفت و با مقامات کاخ سفید ارتباط برقرار کرد و از عراق مستقیما به واشنگتن رفت. باطبی در کنگره  آمریکا با درخواست تحریم علیه کشور و مردم ایران خیانت خود به هموطنانش را تکمیل کرد و دست در دست دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران گذاشت. او امروز با انتشار عکسی در کنار معاون رئیس‌جمهوری آمریکا سند دیگری بر خیانت‌های پیشین خود اضافه کرد.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

احمد باطبی فتنه‌گر و درخواست‌کننده‌ تحریم‌های ضد ایرانی از آمریکا با انتشار توییتی از دیدار خود با معاون رئیس جمهوری آمریکا خبر داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme