https://telegram.me/empireoflies

احمد باطبی؛ از تحریم کشتیرانی ایران تا دلسوزی برای نفتکش‌سانچی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دی ماه سال گذشته نامه‌ای از سوی جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا ارسال شد که در آن نامه از تشدید تحریم ملت ایران حمایت شده بود. این نامه خائنانه بازتاب زیادی در بین مردم ایران داشت و به‌عنوان سندی بر مزدوری مخالفان جمهوری‌اسلامی شناخته شد.

در میان امضاکنندگان این نامه، نام برخی از افراد بدنام و شناخته‌شده‌تر مانند «احمد باطبی»، «مجید محمدی»، «سیاوش صفوی» و «امیرحسین اعتمادی» هم دیده می‌شد. این افراد با امضا و ارسال نامه برای ترامپ، با بیشرمی و وقاحت کامل، جمهوری اسلامی را حکومتی تروریستی و عامل ناآرامی منطقه غرب آسیا (خاورمیانه) معرفی کردند و از ترامپ خواستند تا با اعمال تحریم‌های شدیدتر علیه ایران، در جهت اهداف عناصر اپوزیسیون اقدام کند.

هنوز بعد از یک سال، هنگامی که به این نامه نگاه می‌کنید، گویی «میرزا آقاخان نوری» از خاک برخاسته و روح خیانت و وطن‌فروشی را در روح این جماعت دمیده است؛ یا «حاج ابراهیم خان کلانتر» به آن‌ها خیانتکاری را الهام کرده، یا روح «خالو قربان خائن» در کالبدشان حلول کرده یا دریوزگی از خارجی را از «فضل‌ا… زاهدی» آموخته‌اند یا … هرچه هست، وطن‌فروشی در جماعت مذکور به حد اکمال رسیده که تحریم کشور خود را از سردمدار آتی آمریکا تمنا می‌کنند و ترامپ را می‌خوانند تا با هرچه در توان دارد و هر ابزاری که در دست دارد، جلوی ایران را در منطقه بگیرد!

اما احمد باطبی سردسته این وطن فروشان در روز های اخیر پس از حادثه کشتی سانچی خطاب به مردم ایران آنها را به همدردی با خانواده مصیبت زده کارکنان این کشتی دعوت کرده بود. این د حالی است که وی و همراهانش در سال های فرار از ایران در قبال هیچ تحریمی از طرف دولت آمریکا دریغ نکرده اند و همواره تلاش کرده اند تا تحریم های دارویی و غذایی برای ملت ایران بیشتر شود. از قضا بسیاری از این تحریم ها شامل کشتیرانی ایران شده است تا جایی که خانواده کارکنان کشتیرانی ایران و نفتکش ایران نیز از قبال این تحریم هایی که باطبی و دوستانش با همکاری دولت آمریکا برقرار کردند بسیار متضرر شده اند. و جالب این که کشتی نفتکش سانچی نیز بار ها به دلیل تحریم ها محموله هایش توقیف شد و یا مجبور شد برای فرار از تحریم ها اسم خود را عوض کند یا در اسکله های کشور های دیگر معلق بماند. حال این فراری خائن به ملت ایران خود را شریک غم خانواده هایی می داند که مردان این خانواده بارها از قبال تحریم های پیشنهادی وی متضرر شده اند.

لازم به ذکر است «احمد باطبی» از عناصر اپوزیسیونی از که با حوادث ۱۸ تیر ۱۳۷۸ معروف شد و از این طریق توانست به آمریکا فرار کند و پناهندگی بگیرد. این اپوزیسیون بدنام، درباره حوادث ۱۸ تیر ۱۳۷۸ تاکید کرده که اگر دوباره به آن ایام برگردد، همان کارها را تکرار کرده و پیراهن خونین معروف را بالا می‌گیرد و به مبارزه با جمهوری‌اسلامی ادامه می‌دهد. این سخنان او در حالی است «احمد باطبی» و پیراهن خونینی که می‌گفت متعلق به همکلاسی‌اش است، بعدها به اعتراف برخی از عناصر اپوزیسون مانند «امیرعباس فخرآور» معلوم شد که وی نه دانشجو بوده و نه آن خون، خون انسان است! در واقع باطبی زمانی که عشق رفتن به آمریکا همه وجودش را لبریز کرده بود، با هماهنگی با عکاس همکار نشریه انگلیسی «اکونومیست» که دبیر عکس روزنامه «جامعه» هم بود، در جریان فتنه ۱۸ تیر سال ۷۸، با بالا بردن یک پیراهن ظاهرا خونی، اسم و رسمی در رسانه‌های غربی برای خود دست و پا کرد و همین رسانه‌ها از او «نماد جنبش دانشجویی ایران» ساختند و پس از فرار به آمریکا توسط رئیس جمهور وقت آن کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme