https://telegram.me/empireoflies

موج‌سواری بر احساسات ایرانیان به سبک ماکیاولیسم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: از این پس در سلسله یادداشت‌هایی قصد داریم مطالب ارسالی توسط مخاطبان گرامی را در سایت امپراتوری دروغ منتشر نماییم. آن دسته از همراهان و مخاطبان سایت که تمایل دارند، می‌توانند مطالب و یادداشت‌های خود را به نشانی empireoflies@chmail.ir و یا به آی دی ادمین کانال تلگرامی سایت به نشانی https://t.me/empireoflies ارسال کنند.

*یادداشت ارسالی/رضا کشاورز، دانشجوی خبرنگاری دانشکده خبر

 

مسببان سقوط هواپیمای ای تی ار یا منتقدانی که ماهیگیران بی شرم‌اند. اگر بخواهیم واژه ماکیاولیست را مختصر توضیح دهیم به این معنی است: انسانی که هر عمل و کنشی را وسیله‌ای برای رسیدن به هدفش مجاز می‌داند (هدف وسیله را توجیه می کند)، این مفهوم امروز در بین عناصر مختلف اپوزیسیون به خوبی مشهود و قابل لمس است.

بسیار هستند کسانی که خود را مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران و مبارز راه آزادی معرفی می‌کنند، آنها در رسانه‌های جمعی خصوصا در شبکه‌های اجتماعی با صحبت‌های قشنگ وعده ایرانی آزاد و قدرتمند با قانونی بهتر را به مخاطبان خودشان می‌دهند و برای جذب مخاطب و ضربه زدن به دولت و حکومت فعلی در ایران از انجام هیچ عمل متناقض و بی شرمانه‌ای ابایی ندارند، از تحریف تاریخ گرفته تا بزرگنمایی و سیاه نمایی تا نقد غیر منصفانه سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران.

یکی از این عناصر که وابسته به سرویس جاسوسی آمریکا سیا است و خودش از بیان این موضوع هیچ خجالتی نمی‌کشد امیرعباس فخر آور است، او که خود را سیاوش امروز ایران می داند و می گوید برای مبارزه با ظلم شمشیرش را از رو بسته و به اسناد طبقه بندی شده سازمان سیا دسترسی دارد و این اسناد را به صورت گزینشی و با تحریف برای مخدوش کردن ذهن جوانان در داخل ایران مثلا افشاسازی می کند.

فخر آور در حالی که همیشه سعی دارد از آمریکا و خصوصا دولت کنونی این کشور بی ریشه قهرمانی آزادی خواه برای مخاطبان ایرانی بسازد طراح اصلی تحریم های نفتی ایران بود و نهادی به نام کنگره ملی ایرانیان را پایه‌گذاری کرد تا هرچه بیشتر به اعمال شرم آور در درون کنگره و دولت آمریکا و همچنین تلاش برای فریب جوانان جویای حقیقت ادامه دهد.

برای نمونه می توانم تحریم های فعلی آمریکا که بر کشور عزیزمان تحمیل شده را نام ببرم که باعث شده ناوگان هوایی کشور دچار ضعف و فرسودگی شود، کنگره نا ملی نا ایرانی و شخص فخر آور در اعمال این تحریم های ناجوان‌مردانه نقش اساسی داشتند، آنها با لابی در کنگره و ارایه گزارش هایی که مصداق بارز خیانت به منافع ملی و جان وجودی ایران زمین است موجب تحریم شرکت های هواپیمایی ایران شدند.

جهموری اسلامی که تا به امروز سرتسلیم به زورگویی‌های آمریکا و دیگر کشورهای استعمارگر جهان فرود نیاورده است و در مواجهه با این وضعیت ناچار است از تمام توان و ظرفیت ناوگان هوایی خود استفاده کند تا مردم کشور در رفاه به کار و زندگی خود بپردازند که به خودی خود کاری بسیار سخت اما غرور آفرین است.

استفاده از هواپیمای ای تی ار قدیمی که ۲۵ سال عمر دارد اگر چه کاری خطرناک است اما بهتر از این است که حکومت و مردم کشوری بندگی و بردگی کشور بیگانه‌ای را بکنند. حال نکته تامل بر انگیز اینجاست، کسانی مثل فخر آور که در به وجود آمدن این وضعیت مقصر هستند پس از سقوط هواپیما که به طور غیر مستقیم خودشان مسبب اصلی آن هستند سوار بر موج احساسات مردم می شوند و آن را نتیجه بی تدبیری، ظلم، بی مسئولیتی و نارکاآمدی نظام می دانند و در شبکه های اجتماعی با ارائه تصویری وحشتناک از دولتمردان و سیاستمداران به اشکال مختلف سعی می کنند مردم را از آینده دلسرد کنند و تخم نفرت و کینه از نظام کنونی را در دل جوانان بیاندازند.

اکنون قضاوت با شما مردم فهیم و ایران پرست است که خوب را از بد و خیر را از شر تشخیص دهید آیا با چنین اعمال ناجوان‌مردانه‌ای می شود کسی که خود را سیاوش می داند باور کرد و یا او و کسانی مانند او نام سیاوش را با خیانت ننگین می کنند؟ آیا می شود کنگره ناملی شان را تشکیلاتی برای خدمت به مردم دانست و یا حقیقت چیز دیگری است و آن‌ها مشغول ماهیگیری از آب گل آلود هستند؟ چه خوب است که همیشه چشمانمان را بیشتر باز نگه داریم و نگذاریم مشکلات داخلی و محدود اقتصادی ما را تبدیل به آلت دست جنبش‌های بیگانه و دشمنان ایران بکند چرا که در همه جای دنیا چنین کمبودهایی وجود دارد و هیچ مردمی در هیچ کشوری حاضر نیستند مشکلات داخلی‌شان را به قیمت گزاف وطن‎‌فروشی و خیانت به مردم رفع کنند.

انتهای متن/

مسببان سقوط هواپیمای ای تی ار یا منتقدانی که ماهیگیران بی شرم‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme