https://telegram.me/empireoflies
نتایج یک پژوهش جدید نشان می‌دهد تعداد افرادی که در سال ۲۰۱۸ در مدارس آمریکا کشته شده‌اند بیشتر از ارتش این کشور است.

احتمال کشته شدن در مدارس آمریکا بیشتر از میدان جنگ است!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنتایج یک پژوهش که بوسیله «واشنگتن پست» و با استناد به داده های وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) انجام شد، نشان داد که در سال ۲۰۱۸ تعداد افرادی که در مدارس آمریکا کشته شده اند نسبت به افرادی که در ارتش این کشور جان خود را از دست داده اند، بیشتر است.

بر اساس این پژوهش، به دنبال تیراندازی روز گذشته در مدرسه‌ای در تگزاس که به کشته شدن ۱۰ نفر منجر شد، تعداد کشته شدگان در مدارس آمریکا در ۱۶ حادثه مختلف به ۲۹ نفر رسیده است. این درحالی است که در همین بازه زمانی فقط ۱۳ عضو ارتش در ۷ حادثه مختلف جان خود را از دست داده‌اند. ۷ نفر آنها در حوادث مرتبط با سقوط بالگردها در عراق کشته شده‌اند.

واشنگتن پست با انجام این پژوهش نوشت: «نتایج بدست آمده در سال ۲۰۱۸ گویای این نیست که مدارس آمریکا از میدان جنگ خطرناک تر هستند. هر چه باشد بیش از ۵۰ میلیون دانش آموز در مدارس آمریکا مشغول تحصیل هستند و ۱٫۳ میلیون نفر عضو ارتش این کشور هستند و احتمال کشته شدن یک عضو ارتش ۱۷ برابر یک دانش آموز در مدرسه است.»

تعداد کشته‌ها در سال ۲۰۱۸ در مدارس آمریکا بیشتر از تعداد افرادی است که در ارتش این کشور کشته شدند!+ نمودار

این پژوهش همچنین نشان داد تعداد کشته‌شدگان و همچنین تعداد تیراندازی‌ها در سال جاری میلادی بیش از هر سال دیگری از سال ۲۰۰۰ بوده است. از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۷، به طور میانگین در تیراندازی‌های مدارس ۲ نفر در ۵ یا ۶ تیراندازی مختلف کشته شده اند. در سال ۲۰۱۷ تعداد کشته شدگان در ارتش نسبت به افرادی که در تیراندازی مدارس کشته شده بودند، بسیار بیشتر بود. در نتیجه اگر تیراندازی های فلوریدا و تگزاس اتفاق نیفتاده بودند، در سال ۲۰۱۸ چنین آمار شوکه‌کننده‌ای بدست نمی آمد.

تعداد کشته‌ها در سال ۲۰۱۸ در مدارس آمریکا بیشتر از تعداد افرادی است که در ارتش این کشور کشته شدند!+ نمودار

در تیراندازی چند ماه پیش در مدرسه ای در پارکلند فلوریدا، ۱۷ نفر کشته و ده‌ها نفر دیگر مجروح شدند. عامل این تیراندازی یک جوان ۱۹ ساله بود که پیشتر از همین مدرسه اخراج شده بود. پس از این تیراندازی مرگبار، معلمان و دانش آموزان زیادی در اعتراض به آزادی حمل سلاح تظاهرات کردند که به نظر می رسد بی فایده بوده است. در تیراندازی شب گذشته در یکی از دبیرستان های ایالت تگزاس آمریکا هم دست کم ۱۰ نفر کشته و تعدادی مجروح شدند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

نتایج یک پژوهش جدید نشان می‌دهد تعداد افرادی که در سال ۲۰۱۸ در مدارس آمریکا کشته شده‌اند بیشتر از ارتش این کشور است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme