https://telegram.me/empireoflies

احتمال مجازات حبس ابد در انگلیس برای تهیه‌کننده BBC فارسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روز های اخیر تمامی رسانه های خبری انگلستان از خبر ازدواج شاهزاده هری نوه ملکه این کشور می گویند و مردم این کشور هم ناخواسته این موضوع را به عنوان خبر اصلی و مهمترین خبر سال ۲۰۱۷ می پندارند ولی افرادی هستند که این گونه خبر رسانی ها را استعمار مردم نادان می پندارند و از دامی که رسانه ها برای استعمار فکری مردم ناآگاه پهن شده شکایت دارند

گفته شده شاهزاده هری، نوه ملکه انگلیس با مگان مارکل، دوست دخترش که یک هنرپیشه آمریکایی است، ازدواج می‌کند. هری که بعد از پدر، برادر بزرگتر و برادرزاده‌هایش، پنجمین نفر در سلسله مراتب جانشینی تاج و تخت در بریتانیا است، بهار سال آینده با خانم مارکل ازدواج می‌کند و این دو در “ناتینگهام کاتج” در کاخ کنزینگتون در مرکز لندن زندگی خواهند کرد.

شاهزداه چارلرز، ولیعهد بریتانیا و پدر هری، در بیاینه‌ای از اعلام این خبر ابراز خشنودی کرده و گفته است که والدین خانم مارکل هم برای پسرش، هری آرزوی خوشبختی کرده‌اند. البته دیگر اعضای خاندان سلطنتی در بیانیه‌های مختلف از اعلام خبر ازدواج هری ابراز خوشحالی کرده‌اند.

در انگلستان نظام ارباب رعیتی هم چنان به صورت مدرن در حال اجرا است و کسی در این کشور حق ندارد به ملکه و یا فرزندانش و همچنین به نوه های او که میراث دار سلطنت این کشور هستند توهین نماید. گفته شده حتی تصور خلاص‌شدن از سلطنت یک جرم بزرگ محسوب می‌شود که جزایش حبس ابد یا تبعید مادام‌العمر خواهد بود.

اخیرا در پی خبر ازدواج شاهزاده هری یکی از کارکنان ایرانی بی بی سی فارسی انتشار فوری این خبر را اقدامی در جهت استعمار ذهن انگلیسی ها دانسته و از این که مردم انگلیس چرا باید این خبر برایشان با ارزش باشد را به سخره گرفته و در واقع اقدام سایت و شبکه متبوع خود را نیز به نوعی زیر سوال برده.

پناه فرهاد بهمن یکی از تهیه کنندگان بی بی سی فارسی در توئیتر خود نوشته :”امروزخبر اول دنیاازدواج هری،نفرپنجم صف تاج وتخت بریتانیا،با یه بازیگر آمریکاییه.به همین سادگی!اوایل نمی‌فهمیدم چراچنین خبری باید”خبر فوری”با آب و تاب باشه ولی بعدا دیدم واقعا این خبرها برای مردم مهمه. شاید خیلی سطحی‌اند،اماگاهی برای خودمون وپیچیدگی‌های تحمیل شده بهمون دلم می‌سوزه!”

این اقدام فرهاد بهمن ممکن است برایش بسیار گران تمام شود و دستگاه حاکم بر انگلیس همین توئیت را مصداقی برای دادگاهی کردن این خبرنگار ایرانی بی بی سی فارسی کند و شاید هم برای حبس ابد وی!!!

بر طبق قاونی که در انگلستان وجود دارد گفته شده که حتی«تصور سرنگونی تاج و تخت یا اقدام به مبارزه علیه ملکه الیزابت دوم مجازات حبس ابد خواهد داشت. مجازات عهدشکنی نه‌تنها شامل هر تبعه پادشاهی متحد(بریتانیا) بلکه هر غیربریتانیایی نیز می‌شود و هر کسی این جرم را مرتکب شود مستحق تبعید به فراسوی دریاها به مدت طول عمر طبیعی‌اش خواهد بود.»

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. خاک بر سر رهبرتون

    امپراطوری دروغ خود شما هستین، با کی می خواین مبارزه کنین؟!!!! احمق ها

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme