https://telegram.me/empireoflies

احتمال ترور مدیر آمدنیوز توسط موساد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:صبح امروز کانال تلگرامی ضدانقلاب «آمدنیوز» که در سال های گذشته به دروغ‌پراکنی علیه ایران و انقلاب‌اسلامی می‌پرداخت و به ابزار دست دشمنان ملت ایران تبدیل شده بود، هک شدو تمام مطالب قبلی آن حذف و چند مطلب و سند از پشت پرده ارتباطات مدیر آن یعنی روح الله زم با دستگاه های جاسوسی در منطقه و اروپا افشا شد.

به نظر می‌رسد اختلافات داخلی ادمین‌های کانال تلگرامی آمدنیوز سبب خارج شدن کنترل این رسانه ضدانقلاب از دست «روح‌الله زم» شده. در جریان اغتشاشات اخیر در چند شهر کشورمان، این کانال تلگرامی همچون بسیاری از رسانه‌های وابسته به دولت‌های بیگانه، آتش‌بیار معرکه بود.

در همین حال فردی که کنترل آمد نیوز را بر عهده گرفته از تغییر مواضع فاحش مدیر آمد نیوز در چند ماه اخیر پس از این که دیدارهایی با تعدادی از افسران اطلاعاتی سعودی و اسرائیلی داشته گفته و به دلیل این که خود وی از این رویه ناراضی بوده و در پروژه های جاسوسی روح الله زم نمی خواسته شریک باشد دست به چنین اقدامی زده و از پشت پرده ارتباطات مدیر آمد نیوز افشاگری کرده.

کنترل سایت و صفحه اینستاگرام «آمدنیوز» هم از کنترل زم خارج شده است. به نظر می‌رسد همکاران سابق او به افشاگری علیه این ضدانقلاب فراری دست زده‌اند. البته گفته می شود این هکر یکی از همکاران داخلی آمد نیوز به نام سام محمودی سرابی باشد که ارتباطات بسیار نزدیکی با روح الله زم داشته ولی ظاهرا این فرد نمی تواند دست به چنین کاری زده باشد چرا که وی در توئیتر خود مدعی شده خودش هم هک شده است و هم اکنون خبری از روح الله زم هم نیست.

چند سناریو در این خصوص می توان ارائه نمود اول این که فردی از داخل به دلیل اختلافات شخصی و کاری که عموما در مجموعه هایی از این دست که برای وطن فروشی اقدام می کنند همواره دیده میشود دست به این خرابکاری زده و با این کار خواسته تسویه حساب انجام دهد که احتمالا چند روز بعد باید شاهد ایجاد کانال دیگری با همین نام باشیم.

سناریوی دیگر این است که سرویس های منطقه ای و همکاران اروپایی شان پس از این که تاریخ انقضای شخصی مثل روح الله زم به اتمام رسیده با این کار یعنی هک این کانال به عمر وی خاتمه دهند. البته این دستگاه های اطلاعاتی به دلیل این که تمامی رد پاهای خود را از این پروژه حذف کنند بعید نیست که زم را ترور فیزیکی کنند و آن را به جمهوری اسلامی انتساب کنند همانند ترور سعید کریمیان مدیر جم تی وی که سال گذشته در ترکیه ترور شد.

سناریو دوم به دلیل اسناد و شواهدی که در دسترس است محتملتر به نظر می رسد چرا که فردی مثل محمودی سرابی که از نزدیکان روح الله زم است ادعا کرده از وی اطلاعی در دسترس نیست و ممکن است وی توسط دستگاه های اطلاعاتی اروپایی دستگیر و سرنگون شده باشد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. سلام و خدا قوت
    آخر و عاقبت کسایی که عامل هرج و مرج و دروغ اند همینه!
    خنده دار اینجاس که می خواست جمهوری اسلامی رو با دوتا دروغ ساقط کنه غافل اینکه …

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme