https://telegram.me/empireoflies

ترور سردار همدانی، کور یا آگاهانه؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یکی از شیوه‌های قدیمی مبارزه دشمنان ایران اسلامی استفاده از ترور فیزیکی است که یا توسط سربازان دشمن انجام می گیرد یا به وسیله ایادی وابسته به دشمن. دشمنان از این تکنیک بارها در حذف شخصیتهای سیاسی نظامی و حتی علمی کشورمان چه در داخل و چه در خارج کشور استفاده نموده اند . در تازه ترین حمله از این نوع روز پنجشنبه هفته گذشته در عملیاتی مشکوک در سوریه یکی از فرماندهان ارشد نظامی که در حال ایفای نقش مستشاری به منظور آموزش نیروهای مردمی سوریه برای جنگ با تروریست بود به شهادت رسید. دکتر حسین همدانی استراتژیستی توانا دارنده دو نشان عالی فتح و از سرداران عالی رتبه کشورمان بود که در مقام مستشار عالی نظامی ایران بدور از هیاهوهای جاری ؛ کاملا محرمانه و تحت تدابیر ویژه حفاظتی در سوریه انجام وظیفه می کرده است. بدیهی ترین انتخاب ممکن برای ترور مجدد این نخبه خوشفکر ایرانی طی سه سال تعقیب و گریز در سوریه در عملیاتی کمین گونه بوده است . فرماندهان متفکر و زبده ایرانی همچنان در معرض پایش دقیق دشمنان قرار دارند.

نقش موثر سردار  همدانی در سازماندهی و مدیریت نبردهای نامتقارن علیرغم مشکلات سنگین در ارتش الوده سوریه موجب شد امید به دمشق باز گردد و این ژنرال اب دیده و پیروز در صدها نبرد پیچیده سالهای دفاع مقدس در کنار مبارزان سوری بماند و از سقوط دمشق به مدد پیاده سازی هوشمندانه طرحهای ویژه جلوگیری نماید امری که هرگز در محافل خبری رسانه ای نشده است . فقدان او خسارتی سنگینی بر مالک اشتر محور مقاومت است.

سردار همدانی نقش تعیین کننده‌ای در حفظ و حراست حرم حضرت زینب (س) و کمک و تقویت جبهه مقاومت اسلامی در جنگ تروریستی سوریه داشته است ایشان از اغاز بحران سوریه در دمشق ساکن شد و چند سال پیش وقتی در آپارتمانش در قلب دمشق به همراه خانواده‌ حضور داشت از سوی تروریست های ناشناس و از سمت آپارتمانهای مقابل که اجاره شده بود اپارتمان ایشان به رگبار گلوله تروریستها بسته می شود که معجزه اسا و با اقدامات حفاظتی نجات می یابند این ترور هدفمند نشان داده مخالفین محور مقاومت می دانند چه کسی سقوط حتمی دمشق را با ایجاد هماهنگی میان ارتش و قوای نظامی سوریه و تشکیل نیروهای داوطلب مردمی مانع شده است.

سابقه دستگاه های جاسوسی غربی در بدست آوردن اطلاعات از فرماندهان نظامی جبهه مقابل و سپس خط دهی به نیروهای نظامی برای ترور این افراد در گذشته نیز وجود داشته است. البته نقش برخی خبرنگاران شبکه های غربی که به عنوان یک عامل جاسوسی، به جمع آوری و انتقال اطلاعات به شبکه‌های جاسوسی حامی تروریست ها اقدام می کنند هم اینک بر همگان محرز شده است .چندی پیش یک مقام آگاه در عراق فاش کرد که برخی از نیروهای نظامی جبهه مقاومت عراق در پشت جبهه که اساسا درگیری وجود ندارد به طرز مشکوکی کشته شده اند . بعدها مشخص شد که این نیروها با یکی از خبرنگاران بی بی سی فارسی در ارتباط بوده و از جبهه های نبرد به مصاحبه با این خبرنگاران می پرداختند که این امر باعث لو رفتن مکان شان شده و توسط نیروهای تروریستی کشته شده اند .

جالب اینکه تنها رسانه ای که در این خصوص آمار دقیق از کشته شدن سردار همدانی منتشر کرده سایت شبکه بی بی سی فارسی است .این رسانه در مطلبی نوشته :”دیده‌بان حقوق بشر سوریه مستقر در بریتانیا به نقل از منابع خود گزارش داده است که سرتیپ همدانی و تعدادی از همراهانش دیروز پنج‌شنبه ۸ اکتبر (۱۶ مهر) در اطراف پایگاه هوایی کویروس  به دست داعش کشته شده‌اند”. لازم است در این خصوص و جلوگیری از حوادث مشابه بعدی تحقیقات لازم از طرف مراجع مسئول صورت گیرد .

انتهای پیام /

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme