https://telegram.me/empireoflies
پزشکارن و پرستاران بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) در اقدامی کم نظیر بر پشت بام این بیمارستان سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران را اجرا کردند.

اجرای زیبای سرود ایران توسط سربازان سلامت بر پشت بام بیمارستان

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغاز شیوع کرونا در جهان چند ماهی می‌گذرد. این ویروس تاکنون در ۲۱۰ کشور جهان گزارش شده است. تاکنون بیش از ۲۷۲۰۰۰۰ تن در جهان به کرونا مبتلا شده اند که بیش از ۱۹۱۰۰۰ تن از مبتلایان جان خود را از دست داده اند.

پس از شیوع گسترده کرونا در جهان این پزشکان و پرستاران فداکار از جمله کادر درمانی عزیز کشورمان بودند که در خط مقدم مبارزه با این ویروس حاضر شدند تا جان همنوعان خود را نجات دهند. بسیاری از آن‌ها شب و روز‌ها از خانواده خود دور ماندند تا بتوانند به همنوعان خود خدمت رسانی کنند. اگر سربازان شجاع و دلیر ما جبهه‌های نبرد را خالی نگذاشتند این سربازان دلیر سلامت نیز هرگز بیمارستان‌ها را خالی نکردند تا حافظ جان ایرانیان باشند.

 

اما به تازگی کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ویدئویی از اجرای زیبای سرود ایران توسط کادر درمانی بیمارستان علی اصغر (ع) را در توئیتر خود منتشر کرده است. پزشکان و پرستاران این بیمارستان سرود مقدس کشورمان را بر پشت بام بیمارستان اجرا کردند تا همبستگی خود برای شکست کرونا را نشان دهند. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید.

دانلود

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme