https://telegram.me/empireoflies

اجتماع تجزیه‌طلبان در لندن به نام شورای مدیریت گذار

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز گذشته برای ضد انقلاب روز های پرکاری بوده چرا که این گروهک های چند نفره شکست خورده , جلساتی در لندن و نیویورک برگزار کرده اند تا شاید به وحدت نظر برسند.

محمد سهیمی فعال سیاسی ساکن آمریکا در خصوص این جلسه مطالبی را نوشته که خواندنش خالی از لطف نیست. جلسه ای که در لندن به رهبری حسن شریعتمداری، فرزند آیت الله محمد کاظم شریعتمداریبرگزار شده  با نام “شورای مدیریت گذار [از جمهوری اسلامی]” در حال شکل گیری است، ولی‌ اگر به برنامه آن نگاه کنید، که تا همین چند روز پیش محرمانه بود و فقط به دلیل افشاگری یکی‌ از کسانی که به این همایش دعوت شده بود [ولی‌ ظاهرا دعوت را رد نمود] منتشر شد، خواهید دید که این برنامه چیزی نیست مگر یک طرح برای تجزیه ایران اسلامی.

بعنوان مثال این شورا بخشی از استان خوزستان را استان “عربستان” نامیده است. علاوه بر “عربستان،” دو استان جدید دیگر هم شریعتمداری و شورای تجزیه طلب او اختراع کرده ا‌ند که عبارتند از “استان بلوچستان” و “استان ترکمنستان” [در خراسان شمالی‌]. علاوه بر این ها، “منطقه خودگردان قشقایی” را نیز به نقشه ایران اضافه کرده ا‌ند.

سیزده “ایالت اقوام” اعلام شده است، که در نهایت به سود “پان ترکیسم” خود شریعتمداری است چرا که یک استان آن، استان آذربایجان، متشکل از استان‌های کنونی آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی‌، زنجان، و اردبیل میباشد. حتی در جاهایی که خود مردم آن هیچگونه ادعائی برای متفاوت بودن از بقیه ندارند، “شورای تجزیه” برای آنها آیالت اقوام جدید تشکیل داده است.

بعنوان مثال، ایالت گیلان و ایالت مازندران از این نوع هستند. جالب است که در آرم اعلام تشکیل همایش شورا رنگ سفید در پرچم ایران به رنگ خاکستری تغییر یافته است، که ظاهرا رنگی‌ است که پان ترکیست‌ها بکار می‌‌برند. اینها آنقدر برای استفاده از کلمه “قومیت” وحشت دارند که کلمه “اتنیک” را که فارسی‌ ethnic است در وبسایت خود بکار برده ا‌ند.

البته اینگونه کارها از شریعتمداری اصلا جای تعجب ندارد. او چند سال پیش با شرکت در کنفرانسی به نام “شرنوشت آذربایجان جنوبی” رنگ واقعی‌ خود را نشان داد. بعد هم وقتی‌ پس از فتنه دی ماه ۱۳۹۶ در بی‌ بی‌ سی‌ ظاهر شد و ناگهان شروع کرد به زبان ترکی‌ صحبت کردن، روشن بود که در رویای‌هایش خودرا رئیس جمهور آینده “آذربایجان” میبیند!!!

شریعتمداری برای اینکه سلطنت طلبان را نیز جذب کند میگوید “سلطنت انتخابی” یکی‌ از گزینه‌های برای آینده ایران است. حال “سلطنت انتخابی” چه “جانوری” است خدا می داند. شاید شریعتمداری برای “سلطان حسن شریعتمداری” نیز رویا‌هایی‌ دارد!! بر طبق اخبار، ظاهرا شیرین عبادی، مهرانگیز کار، و رضا پهلوی نیز برای مراسم آغاز کار شورا پیام فرستاده ا‌ند.

در میان اعضای این شورای تجزیه طلب، علاوه بر شریعتمداری، فرصت طلبان همیشگی‌ از قبیل محسن سازگارا، حشمت الله طبرزدی، شهریار آهی (جاسوس رسمی سیا) و فریدون احمدی( فداییان اکثریت)، و همچنین عبد الله مهتدی و ناهید بهمنی (گروهک تروریستی کومله)، و جمشید اسدی دیده میشوند. درمیان “مشاوران” نیز علیرضا نوریزاده، دیگر تجزیه طلب ضد انقلاب حضور دارند.

حسن شریعتمداری در سال های قبل در لوای حزب سکولار دموکرات با تنی چند از ضد انقلاب هم داستان شده بود که تا پاییز گذشته به انتخابات و یکپارچگی ایران اعتقاد راسخ داشتند ولی ناگهان بعد از اختلافات در این حزب چند نفره و پاشیدگی آن اکنون برای تجزیه ایران دوباره دست به جمع آوری تجزیه طلبان در لندن زده که از هم اکنون صدای طبل شکست آن شنیده می شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme