https://telegram.me/empireoflies

اثرات استعمال مواد روان‌گردان توسط اپوزیسیون!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اغتشاشات هفته‌های گذشته در چند شهر کشور، نه‌تنها سبب تضعیف نظام جمهوری‌اسلامی نشده، بلکه چهره شوم دشمنان ملت ایران و مزدوران آنها را نیز افشا کرد. عناصر اپوزیسیون که فکر می‌کردند می‌توانند با سواستفاده از اعتراضات مردمی به نان و نوایی برسند، نه‌تنها به هدف خود نرسیدند، وقایع اخیر به بهانه‌ای برای تشدید درگیری و اختلاف بین آنان تبدیل شده است.

در یکی از موارد، «امیرعباس فخرآور» ضدانقلاب معلوم‌الحال که عملاً به نوچه سیاست‌مداران تندرو و ضدایرانی تبدیل شده و خود را یکی از رهبران اصلی اغتشاشات اخیر می‌دانست و طبعاً از ناکامی این ناآرامی‌ها به‌شدت ناراحت است، به «مسعود بهنود» از مدیران ارشد «بی‌بی‌سی فارسی» حمله کرد. دلیل حمله فخرآور به بهنود این بود که این کارشناس بی‌بی‌سی در یکی از برنامه‌های این شبکه اذعان کرده بود که اغتشاشات اخیر تنها در چند شهر بوده و در سراسر کشور گسترده نشده است. اما این سخن اصلاً به مذاق فخرآور خوش نیامده و او بهنود را مورد حمله قرار داد.

«امیرعباس فخرآور» که سابقه حمایت از تحریم ایران را نیز در کارنامه خیانت‌بار خود دارد، در واکنش به سخنان «مسعود بهنود»، با تهدید او نوشت: “خیانت‌های مسعود بهنود، پدر خوانده بی‌بی‌سی‌فارسی تمامی ندارد! وی در واکنش به انقلاب قانون اساسی مردم ایران با این جمله که «بیشتر جاها خبری نبوده!» تلاش دارد همگام با رسانه‌های رژیم، تظاهرات ضدحکومتی میلیون‌ها ایرانی در بیش از یکصد شهر کشور را کوچک و ناچیز نشان دهد …

فخرآور در ماه‌های اخیر با استفاده از حماقت و بی‌اطلاعی مقامات جمهوری‌خواه آمریکایی توانسته بود خود را به‌عنوان مهمترین اپوزیسیون حکومت ایران مطرح کند. او در این مدت به چنان توهمی رسیده بود که گمان می‌کرد اغتشاشگران به دستور و در حمایت از او به خیابان‌ها آمدند و علیه حکومت شعار دادند. وی که پس از نوشتن کتاب سراسر دروغش یعنی «رفیق آیت‌ا…» با وجود رد و نفی بسیاری از منابع کتابش، باز هم بر آن تاکید کرد، این‌بار هم پس از شکست اغتشاشات اخیر هنوز فکر می‌کند که مردم ایران(!) حامی او هستند و گوش به فرمانش! فخرآور معلوم نیست روزانه از چه مواد روانگردانی استفاده می‌کند که مدعی شده در جریان اغتشاشات اخیر میلیون‌ها ایرانی به خواسته او به خیابان‌ها آمدند و علیه حکومت شعار دادند، ادعاهایی که توسط بسیاری از عناصر اپوزیسیون رد شد، اما هنوز او در توهم خود است و خروج از این خواب باطل را هم به سود خود نمی‌داند و ترجیه می‌دهد که مانند کبک سر خود را درون برف کند.

انتهای متن/

اغتشاشات هفته‌های گذشته در چند شهر کشور، نه‌تنها سبب تضعیف نظام جمهوری‌اسلامی نشده، بلکه چهره شوم دشمنان ملت ایران و مزدوران آنها را نیز افشا کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme