https://telegram.me/empireoflies

اتهام گروگانگیری به جمهوری اسلامی

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:شیرین عبادی معروف به فاطیارِّه که همواره در طول سال‌های پس از انقلاب این مأموریت را به عهده داشته است که با ابزار حقوق بشر همواره به ایران تاخته و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را متهم به نقض حقوق بشر کند، در راستای خدمات وطن فروشی به اربابان آمریکایی و غربی خود اقدامات متعددی هم علیه ایران انجام داده است.

وی اخیرا در مصاحبه ای با کریستین امانپور مجری شبکه CNN جمهوری اسلامی ایران را متهم کرده که با زندانی کردن متهمان دو تابعیتی می خواهد به نوعی از دولت های غربی باج خواهی کند و این اقدامات را گروگانگیری دانسته است.

عبادی در این گفتگو تاکید کرده که ریاست جمهوری دکتر روحانی تاثیری بر بهبود وضعیت حقوق بشر نداشته چرا که حتی اگر هم آقای روحانی بخواهد وضعیت را بهتر کند، قدرتش را ندارد .

وی در بخش دیگری از ادعاهایش دستگاه های امنیتی نظام اسلامی را متهم به پرونده سازی برای همسرش  می کند و می گوید این دستگاه های امنیتی می خواستند با این پرونده سازی ها همسرش را مجبور کنند که بر علیه وی مصاحبه کند.البته همسرش چندی بعد از وی طلاق گرفت.

اما این اظهارات در حالی در شبکه های غربی از طرف وی مطرح می شود که شیرین عبادی که خود را حامی حقوق بشر می داند و همه از چهره ضد حقوق بشری وی آگاهی دارند اینک پس از قریب ۱۰ سال رفتن از ایران و فعالیت بر علیه کشورش اینک می خواهد چهره روباه صفت خویش را با زیر سوال بردن همسر سابق اش و حکومت ایران مظلوم جلوه دهد .به خیال وی با این سناریو هم انتقام خود را از شوهرش به خاطر ارتباط نامشروع خواهد گرفت و هم از حکومت ایران چهره ای ظالم خواهد ساخت . در حالی که مدت ها از اتهامات وارده بر او می گذرد و او اینک پس از ده سال به فکر پاسخ گویی به این اتهامات افتاده است.

لازم به ذکر است که چند سال پیش فردی که خود را از بستگان نزدیک آقای جواد توسلیان همسر شیرین عبادی معرفی می کرد طی گفتگویی با یک خبرگزاری ابعاد دیگری از چهره ضد حقوق بشری برنده نوبل حقوق بشر را افشا کرد. بخشی از اظهارات فرد یاد شده بدین شرح است:

ماجرای ظلم های شیرین عبادی نسبت به همسرش موضوع جدیدی نیست و از بدو زندگی مشترک آنها وجود داشته و داستان ها دارد که اقوام و دوستان این زوج از آنها اطلاع دارند. زورگویی های عبادی چنان بود که همسرش را حتی از ارتباط با مادر و خواهرانش محروم کرده بود و این فشارها و اذیت و آزارها آنقدر ادامه پیدا کرد تا به سکته و مرگ مادر توسلیان انجامید. این موضوع را همه بستگان نزدیک ما می د انند.
از دیگر داستانهای معروف این زوج آن بود که آنها در سال ۱۳۵۴ با هم ازدواج کردند و مهریه خانم شیرین در آن زمان مهریه پایینی بود اما او در سالهای بعد با تحت فشار قرار دادن همسرش مهریه خود را تا هزار سکه افزایش داد. علاو ه بر آن حق حضانت فرزندان ، حق سفر و حق طلاق را رسماً‌ و با گواهی محضری از آقا جواد گرفت!

شیرین عبادی به پاس خدمات شایان خود جوایز متعددی را از اربابان غربی، صهیونیستی و آمریکایی به عناوین مختلف دریافت کرده است که مهم‌ترین آن جایزه صلح نوبل بود که  در سال ۲۰۰۳ به وی اعطا شد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme