https://telegram.me/empireoflies

اتهام فساد مالی به پرفسور سمیعی توسط ضد انقلاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته های اخیر هجمه های شدیدی بر علیه شهرداری تهران و شخص دکتر قالیباف در فضای رسانه ای دشمن راه اندازی شده است. این هجمه ها از جایی شروع شد که یک سایت مدعی شد در زمان شهرداری دکتر قالیباف زمین ها و املاکی به برخی از افراد و اعضای شورای شهر اعطا شده که در آن مبلغ واقعی منظور نشده بلکه تخفیف های کلانی به افراد داده شده است.

افزایش  حملات تخریبی علیه دکتر قالیباف چنان است که می توان گفت دشمنان شهردار تهران به هر بهانه، هر روز حمله ای تازه به وی را آغاز می کنند و زنجیره ای و هماهنگ در تیراژهای مختلف بازنشر می دهند. نکته عجیب تر در این میان اینکه مدعیان اخلاق رسانه ای در خارج کشور که شعار های اخلاقگرایی رسانه ای شان گوش فلک را کر می کند دایره تخریب شان از شخص شهردار فراتر رفته و این رسانه ها، ناجوانمردانه و با رویکردی خلاف اخلاق و جوانمردی، خانواده قالیباف را نیز آماج حملات رسانه ای تخریبی خود قرار داده اند. این تخریب ها به همین جا بسنده نشده تا جایی که دانشمندان نام دار ایرانی را در خارج کشور هم در بر گرفته است.

۲۰۱۶-۱۰-۲۶_۱۴-۰۶-۳۸

اخیرا سایت رادیو زمانه [وابسته به سازمان اطلاعات هلند] که بوسیله جمعی از خبرنگاران تجدیدنظر طلب اداره می‌شود، در مطلبی در این خصوص پرفسور سمیعی جراح مغز و اعصاب در آلمان که دارنده مدارج عالیه پزشکی در دنیا است را متهم نموده که در فساد مالی شهرداری تهران دخیل بوده است.

این سایت در این خصوص می نویسد:”طرح تاسیس مرکز تخصصی مغز و اعصاب که نخستین بار در سال ۸۹ محمدباقر قالیباف مراسم کلنگ‌زنی آن را با حضور مهمانان خارجی برگزار کرد، قرار بود در زمینی به مساحت ۷۹ هزار و ۶۷۰ متر مربع در غرب تهران ساخته شود.”

این سایت در ادامه با اشاره تلویحی به هم دست بودن پرفسور سمیعی با قالیباف در طرح ساخت بیمارستان مغزو اعصاب می نویسد:”

مجید سمیعی که رسانه‌های داخلی ایران از او به عنوان برترین پزشک مغز و اعصاب جهان نام می‌برند، مهر امسال در برنامه تلویزیونی «دورهمی» که از شبکه نسیم پخش می‌شود، از همکاری و کمک‌های شهردار تهران برای ساخت مرکز تخصصی مغز و اعصاب قدردانی کرد.او در این برنامه تلویزیونی این مرکز را «کاملا مردمی که با کمک‌های مردمی و بدون حمایت دولت و شهرداری تاسیس می‌شود»، دانسته و گفته بود که «شخص شهردار نهایت همدلی و کمک را به بنده کرد و همیشه می‌گفت من به‌عنوان شهروند کمک می‌کنم، نه شهردار”

در مقاله مذکور با اشاره صریح به فساد خانواده دکتر قالیباف سعی شده پرفسور سمیعی هم در این پروژه به عنوان متهم ردیف دوم نشان داده شود و این اتهامات در حالی است که این دانشمند ایرانی به اعتراف نزدیکانش هیچ گاه در پی منابع مالی نبوده و بیشتر اعمال جراحی که در کشور های مختلف انجام می دهد به صورت رایگان است و هدف اصلی وی از تاسیس این مرکز تحقیقاتی پیشرفت و به روز رسانی این رشته حساس در ایران عنوان شده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme