https://telegram.me/empireoflies

اتهام جدید فخرآور از زبان دوست سابق اش؛ از تجاوز به عنف تا تجارت عتیقه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: جریانات ضد انقلاب از ابتدای انقلاب اسلامی به دلیل این که هدفی مقدس در مبارزاتشان نداشتند مدام در حال زیر پاکشی از یکدیگر بودند و تا کنون این بازی های رذیلانه را ادامه داده اند و هر روز اختلاف و درگیری در آنها بیشتر می شود و تنها تشت آبرویشان از بام می افتد و مایع خنده نیروهای انقلاب در سراسر جهان می شود.

یکی از تلویزیون هایی که در آمریکا مرجعی برای افشاگری نیروهای ضد انقلاب برای یکدیگر شده تلویزیون مردم تی وی است که با تلکه کردن دو طرف دعوا از آنان برای خود نیز هم اعتباری کسب می کند و هم درآمد زایی می کند.

اخیرا فردی به نام بابک هروی در خصوص امیر عباس فخر افشاگری هایی را در این تلویزیون داشته که خالی از لطف نیست.بابک هروی در ابتدا میگوید این امیر عباس فخر آور یا ننگ آور و افرادی مثل باطبی و اکبر گنجی افرادی هستند که اپوزیسیون قلابی نام میگیرند و عامل اصلی اختلاف در میان اپوزیسیون همین افراد هستند.

وی می گوید فخر آور کودکی خودش رو در تهران بوده و وقتی کارشناسی اتاق عمل تو ارومیه میخونده خودش رو دکتر معرفی میکرد و حتی تو زندان میگه همه منو دکتر صدا میکردن.

هروی میگه در دوران دانشجویی فخر آور به دلیل ارتباط نامشروع با سه دختر در دانشگاه ارومیه و تجارت عتیقه به زندان میروند. وی در زندان مورد توجه برخی از زندانیان قرار میگیرد. البته هروی در این جا تاکید می کند که فخر آور با همکاری دولت ایران به میان اپوزیسیون آمده ولی مدرک مستدلی برای این موضوع ارائه نمی کند.

هروی هم چنین به نحوه خروج فخر آور از ایران اشاره می کند و اظهارات خود امیر عباس فخر آور را در این خصوص ملاک قرار می دهد مثلا می گوید فخر آور ادعا دارد که برای خروج از ایران به اداره گذر نامه رشوه داده و با این که در مرخصی زندان بوده توانسته پاسپورت تهیه کند و با پاسپورت جعلی از سفارت آمریکا ویزا تهیه کرده که این خود در قانون آمریکا جرم تلقی می شود و اکنون فخر آور به صورت غیر قانونی در آمریکا ساکن است.

هروی می گوید وی از کنفدراسیون دانشجویان ایران در حال سوء استفاده است و خود اعضای این کنفدراسیون از وی شکایت کرده اند. پارسا سربی هم در میان نطق هروی وارد می شود و می گوید این فرد حتی با برادرش هم به مشکل برخورد و برادر کوچکش آرش بعد از رفتن به ایران در خصوص او به بدگویی می پردازد و حتی شنیده شده که دامادش هم از وی شکایت کرده.

سربی هم چنین می گوید ادعای این که وی در دانشگاه تدریس می کند دروغی بیش نیست زیرا وی کارشناسی رادیو لوژی دارد و نمی تواند در کشوری مثل آمریکا حقوق اساسی تدریس کند. البته هروی در این میان اضافه می کند که طبق تحقیق انجام شده در این خصوص و اطلاعاتی که در سایت دانشکده تگزاس آمده است این فرد در هیچ ترمی در این دانشکده تدریس نکرده است. و اصلا وجود خارجی در این دانشگاه نداشته است.

هروی در این مصاحبه ادعای نسبت فامیلی وی را با رضا شاه به سخره میگیرد و در خصوص این که اصلا رضا شاه از مادر و پدرش خواهری نداشته که امیر عباس فخر آور ادها می کند رضا شاه دایی پدربزرگش است. سربی هم به این موضوع نکته ای را اضافه کرد و گفت این فرد چون می خواست خودش رو به رضا پهلوی نزدیک کنه این ادعا را مطرح کرد و البته رضا پهلوی هم آدمی است که مار خورده افعی شده فریب این بازی ها رو نخورد ولی الن دوباره با هم رفیق شدن تا فخر آور وی را  پیش مک کین ببرد.

هروی در ادامه می گوید فخر آور خودش رو زیر پوستی آلترناتیوی برای رضا پهلوی در حال مطرح کردن است .

لازم به یاد آوریست اخیرا امیر عباس فخر آور در تلاش است تا با گرد آوری افرادی در کنگره آمریکا و جلب توجه بسیاری از اعضای کنگره قانون اساسی من درآوردی خود را برای ایرانیان به تصویب برساند و به دنبال همین موضوع تا کنون مبالغ کلانی را از کنگره برای مبارزه با نظام جمهوری اسلامی دریافت کرده است.

 انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme