https://telegram.me/empireoflies
معاون رئیس جمهور سابق آمریکا می‎گوید که اتهامات جنسی مطرح شده علیه وی بی اساس است اما با این وجود موضوع تعرض جو بایدن به چند زن طی روزهای اخیر سوژه محافل رسانه‎ای و سیاسی آمریکایی شده است.

اتهامات جنسی علیه معاون اوباما؛ بایدن سکوتش را شکست

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغجو بایدن به دنبال داغ شدن اتهامات جنسی علیه “جو بایدن” معاون رئیس جمهور سابق آمریکا طی روزهای اخیر با انتشار ویدئویی سعی در رفع اتهامات وارد شده دارد.

این در حالی است که با وجود اینکه در این ویدئو بایدن به رفتار نامناسب خود با یکی از نامزد‌های حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی ۲۰۱۴ اشاره می‌کند، اما هیچ کلمه‌ای که نشان دهنده عذرخواهی و اظهار تاسف باشد دیده نمی‌شود.
لوسی فلورس قانونگذار اسبق ایالت نوادا که بایدن را متهم به سوء استفاده جنسی کرده بود، عدم اظهار پشیمانی از اینگونه رفتار‌های ناپسند با زنان را در صحبت‌های بایدن متذکر شد.
وی در توییتی در پاسخ به ویدئوی منتشر شده جو بایدن گفت: بایدن بایستی مسئولیت این رفتار زشت و ناپسند با زنان را بپذیرد و این در حالی است که او تاکنون از زنانی که مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته‎اند عذرخواهی نکرده است.
سی ان ان می نویسد: نکته قابل تامل آن است پس از انتشار ۳ بیانیه از سوی “جو بایدن” در خصوص اتهامات وارد شده این سوال در اذهان مطرح می‌شود که چرا جو بایدن در صحبت‌های خود حتی به یک عذرخواهی کوتاه برای ایجاد حس ناخوشاند در آن زنان اشاره نکرده است.
این در حالی است که جو بایدن حتی در یکی از سخنرانی‌های خود اتهامات وارد شده را به شوخی گرفته بود. اگرچه جمعیت حضار به جوک بایدن خندیدند، ولی شرایط را برای بایدن بدتر کرد.
کارشناسان مسائل آمریکا خبر از حضور قطعی جو بایدن” در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا می‌دهند. 
 
برخی نظرسنجی‎ها محبوبیت بایدن را در میان طرفداران حزب دموکرات بالاتر از برنی سندرز می‎دانند.
 
انتهای پیام/میزان
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme