https://telegram.me/empireoflies

اتحادیه علیه مهاجران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اتحادیه اروپا در چرخشی باور نکردنی ظرف یک ماه از دایه دلسوز پناهجویان به دشمن آنها بدل شده است.

امواج بی‌پایان مهاجران خاورمیانه و شمال آفریقا که از طرق مدیترانه خود را به دروازه‌های اروپا می‌رسانند چنان مهار ناپذیر شده که اتحادیه را – حتی کشورهای پیش‌رو اتحادیه که در ابتدا ژست پذیرایی از آنها اتخاذ کرده بودند – پشیمان کرده است. حال کشورهای عضو اتحادیه برای مقابله با بزرگ‌ترین بحران مهاجرت پناهجویان پس از جنگ دوم جهانی، موافقت خود را برای تسریع بخشیدن به اخراج پناهجویانی که شرایط لازم را برای پناهندگی ندارند، اعلام کرده‌اند. وزیران کشور اتحادیه اروپا روز پنجشنبه برنامه‌ای را تصویب کردند که براساس آن پناهجویانی که دلیل پناهندگی خود را مشکلات اقتصادی معرفی می‌کنند و عمده آنها از کشورهای فقیر آفریقایی هستند و از مناطق جنگ‌زده نیامده‌اند، اخراج شوند.

پس از ماه‌ها تنش و ورود بیش از ۶۰۰ هزار پناهجو به کشورهای اتحادیه اروپا در سال جای میلادی، اتحادیه اروپا تصمیم گرفته است برای جلوگیری از ورود بیشتر پناهجویان، کنترل بر مرزها را شدیدتر کند. ژان اسلبورن، وزیر خارجه لوکزامبورگ که کشورش ریاست دوره‌ای اتحادیه اروپا را بر عهده دارد، در جمع خبرنگاران  گفت: «آنهایی که به حفاظت بین‌المللی نیاز ندارند، باید به کشورهای خود بازگردند».

اروپا برای مقابله با قاچاقچیان انسان در دریای مدیترانه، «عملیات سوفیا» را از این هفته در آب‌های بین‌المللی آغاز کرده است. شورای امنیت سازمان ملل نیز دیروز به طرح عملیات نظامی علیه قاچاقچیان رای داد.

انتهای پیام/وطن امروز

اتحادیه اروپا در چرخشی باور نکردنی ظرف یک ماه از دایه دلسوز پناهجویان به دشمن آنها بدل شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme