https://telegram.me/empireoflies

ابوالحسن بنی صدر: رضا پهلوی فاقد شخصیت ملی و حتی انسانی است+صوت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبا روی کارآمدن دولت جدید در ایالات متحده آمریکا، پیگر نمیه جان اپوزیسیون با دلارهای آمریکایی جان تازه ای گرفت، بسیاری از چهره های سیاسی اپوزیسیون که در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما در انفعال کامل بودند این روزها به شدت علیه نظام ج.ا.ا فعال شده اند و برای براندازی نظام ج.ا.ا گوش به فرمان کاخ سفید هستند. در این میان اما برخی از چهره های سیاسی اپوزیسیون که تاریخ مصرف آنها به پایان رسیده است با ژست سیاسی عنوان می کنند که حاضر نیستند زیر بار کاخ سفید و سیاست های دونالد ترامپ بروند.

ابوالحسن بنی صدر از جمله کسانی است که ادعا دارد به درخواست های مکرر کاخ سفید جواب رد داده است.او در یک مصاحبه رادیویی در این باره گفته است: « …. از سفارت آمریکا در پاریس با من تماس گرفتند و عنوان کردند که خانمی به اسم تد از شما درخواست ملاقات دارد که من گفتم به چه دلیلی؟ آنها در پاسخ گفتند که خانم تد برای صحبت درباره انتخابات آتی ریاست جمهوری در ایران مایل است با شما صحبت کند! من در پاسخ گفتم که امور داخلی ایران و دیگر کشورها به شما چه مربوط استاصلا … الان درباره اینکه روس ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نقش داشته اند جنجال به پا شده، آنوقت شما می خواهید درباره انتخابات ایران با من ملاقات کنید!!؟».

ابوالحسن بنی صدر با این پیش درآمد قصد تخریب دیگر چهره های اپوزیسیون را دارد، او که مدت ها از دایره اپوزیسیون خارج نشین خارج بوده این بار به قصد نقش آفرینی سیاسی در تحولات سیاسی ایران تخریب دیگر چهره های سیاسی اپوزیسیون را در دستور کارخود قرار داده است.

ابوالحسن بنی صدر در ادامه می افزاید: « البته این ارتباط مستقیم و بسیاری دیگر از ارتباط های غیرمستقیم به قصد کشاندن نام بنی صدر ذیل یک شورای سیاسی به عنوان آلترناتیو جمهوری اسلامی راه به جایی نبرد، چرا که من ۶۰ سال تجربه کار سیاسی دارم و به این راحتی ها فریب نمی خورم!».

ابوالحسن بنی صدر در بخش دیگر مصاحبه می گوید: «….  این یک برد برای ایران است چراکه آنها [آمریکا] هنوز موفق نشده اند یک آلترناتیو درست و حسابی برای جمهوری اسلامی در نظر بگیرند؛ شما نگاه کنید به این آدم های مفلوک که می روند پیش سناتور مک کین و از او درباره سپاه پاسداران نظر می خواهند، همین رضا پهلوی این کار را کرده بود! اینها فاقد حداقل شخصیت هستند، نه شخصیت ملی و ایرانی بلکه شخصیت انسانی. به سناتور آمریکایی چه ربطی دارد که باید با سپاه چکار کرد یا نکرد!!؟».

ابوالحسن بنی صدر در ادامه درباره پهلوی می افزاید: «آمریکایی ها در خریدن افراد برای تشکیل آلترناتیو شکست خورده اند [منظور خودش را می گوید] آنها تاکنون نتوانسته اند یک اپوزیسیون آبرومند درست کنند. جاهای دیگر موفق بوده اند و پدر آن کشورها را درآورده اند که سوریه نمونه عینی آن است… چه کسی هست که خاندان پهلوی را نشناسد!!؟ اینها از جدشان نوکر بوده اند تا این نوه! اونهای دیگر هم [سایر گروه ها و سازمان های اپوزیسیون] که اصلا حساب نیستند، چه کسی می داند که اینها اصلا وجود خارجی دارند یا نه!».

ابوالحسن بنی صدر که از جمله خیانتکاران به ملت ایران است در پایان با اشاره به اینکه ۶۵ سال است که آمریکا به دنبال آلترناتیو در ایران بوده است، آلترناتیو واقعی را مردم ایران می داند؛ گویا او نیز به قدرت پوشالی کاخ سفید و اظهارات توخالی مقام های آمریکایی پی برده است. او قصد دارد با تطهیر خود و پیوند با ملت شریف ایران پروژه براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران را در مسیر دیگری متفاوت از سایرین دنبال کند.
انتهای پیام/ما هستیم

با روی کارآمدن دولت جدید در ایالات متحده آمریکا، پیگر نیمه جان اپوزسیون با دلارهای آمریکایی جان تازه ای گرفت، بسیاری از چهره های سیاسی اپوزسیون که در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما در انفعال کامل بودند این روزها به شدت علیه نظام ج.ا.ا فعال شده اند و برای براندازی نظام ج.ا.ا گوش به فرمان کاخ سفید هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.64 ( 5 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme