https://telegram.me/empireoflies

ابراهیم نبوی خطاب به نماینده اصلاح طلب: به درد واکس زدن می خوری!!!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های بیگانه که به صورت متحد در فردای ۷ام اسفند و همچنین در ۱۱ام اردیبهشت با فریادهای پیروزی غرب گرایان گوش فلک را کر کرده بودند، در روزهای اخیر پس از شوک ناشی از انتخاب آیت الله جنتی به ریاست مجلس خبرگان رهبری بسیاری از تحلیل گرایان خود را به توجیه و ماله‌کشی این شکست گماشتند. وفراتر از این موضوع اپوزیسیون خارج نشین هماهنگ با عمال داخلی خود دست به تمسخر و مضحکه برخی از اصلاح طلبان نیز زدند.

شکست برای جماعتی که خود را همیشه در صدر می دیده بسیار تلخ و ناگوار است تا جایی که مرز های ادب و اخلاق را برای خالی کردن خود در می نوردد و در این راه نه تنها مخالفان خود را با الفاظ رکیک خطاب قرار می دهد بلکه حتی هم پیالگی های خود را نیز از این موهبت بی نصیب نمی گذارد.

ابراهیم نبوی که تا یکی دهه پیش در روز نامه های دوم خردادی قلم می زد و اینک در آن ور دنیا برای دشمنان ایران قلم فرسایی می کند پس از شکست اصلاح طلبان مورد حمایت او در انتخابات هیات رئیسه مجلس جناب دکتر عارف را مورد وهن خود قرار داده و نوشته :”لاریجانی با ۱۷۳ رای رئیس مجلس شد و عرف با ۱۰۸ رای نفر دوم شد و رای نیاورد.یعنی عارف به درد واکس زدن کفش آقای خاتمی می خورد همون اصلاح طلب های خر تند رویی که معین درب و داغون رو می خواستن رئیس جمهور کنن و گند زدن به جبهه اصلاحات الان هم عارف بی عرضه رو علم کردن یعنی آدم این قدر سبک و بی ارزش عارف واقعا مثل چوب لباسی میمونه فقط باید بهش کت و شلوار پوشوند عینو هو اون کروبی درب و داغون که به زور تپوندنش به اصلاح طلب ها و جنبش سبز می دونم می خواین بگید کروبی شجاع بود باشه دفعه بعد دفعه بعد برای یخچال بلند کردن و و سنگ پرت کردن صداش کنید بیاد”

۲۰۱۶-۰۵-۳۱_۱۲-۰۰-۲۹

این الفاظ رکیک در خصوص دو تن از رهبران جریان اصلاحات در ایران و تجدید نظر طلبان خارج نشین بسیار گران تمام شد و از طرف اپوزیسیون به نبوی حمله ور شدند .

وی که دید بسیاری از همفکرانش به مخالفت با او برخواسته اند این پست فیس بوکی را با اجبار حذف نمود و جایگزین آن پستی نوشت که نه تنها حرف های روز گذشته اش را اصلاح نکرد بلکه تایید نیز نمود .

وی در نوشته جدیدش نوشت:”آقای عارف آدمی است ضعیف و از نظر سیاسی بی ارزش و رفتارش در انتخابات ریاست مجلس غلط بوده و برخورد اصلاح طلبانی که برای ریاست مجلس از او حمایت کردند هم غلط است. عارف هم آدمی بی عرضه و از نظر سیاسی سبک وزن است و اصلا قابلیت قرار گرفتن در یک موقعیت سیاسی مهم مانند موقعیت ریاست مجلس را ندارد. دوم اینکه آقای کروبی آدمی است که با رفتارهایش ضربه های بسیاری به جنبش سبز و اصلاحات زد و شجاعتی با آنچه که به او نسبت می دهند، هیچ ارزش سیاسی ندارد و اصولا معتقدم حضور کروبی از مجلس ششم تا امروز جز موجب لطمه زدن به جنبش دموکراسی ایران و اصلاحات و جنبش سبز نشده است. به همه این حرف ها اعتقاد دارم و قصد دارم در هفته آینده با یکی از دوستان که با حرف های من مخالف است، گفتگو کنم”

وی پس از عذر خواهی متکبرانه از مخاطبینش در ادامه با تاکید بر حرف های خود نوشت: معنی حرف من این نیست که نظرم درباره این افراد تغییر کرده، همچنان معتقدم آن نظرات درست است و اصولا همیشه هم نظرم درباره این سه نفر همین بوده است، اما از لحن خودم دفاع نمی کنم و از آن عذر می خواهم.”

البته مخاطبانش هم در زیر پستش از خجالت اش در آمده اند و مانند او به حرف هایش پاسخ داده اند.

۲۰۱۶-۰۵-۳۱_۱۲-۰۵-۲۹

۲۰۱۶-۰۵-۳۱_۱۲-۰۶-۳۹

۲۰۱۶-۰۵-۳۱_۱۲-۱۰-۳۶

 

۲۰۱۶-۰۵-۳۱_۱۲-۰۹-۳۶

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme