https://telegram.me/empireoflies

ابتلای نوری‌زاد به افکار دایی‌جان ناپلئونی !!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» که در سالهای پیش از فتنه ۸۸ خود را به‌عنوان فردی انقلابی معرفی می‌کرد، پس از تغییر ۱۸۰ درجه در اعتقادات و افکارش خود را به‌عنوان اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی معرفی نمود.

او در سالهای اخیر سعی کرده با سخنان و اقدامات ناهنجار و غیرقانونی و شاذ ، جای خود را در دل عناصر اپوزیسیونِ داخلی و خارجی باز کند، اما این اقدامات تاکنون بی‌نتیجه مانده و وی به اعتراف خودش در وضعیت خوبی به‌سر نمی‌برد و حتی مخاطبینش مطالب او را به‌عنوان تفریح می‌خوانند!

نوری‌زاد که سابقه توهین به اعتقادات مسلمانان و ائمه اطهار (س) را دارد، چند روز پیش به سیم آخر زد و به تعریف و تشکر از «رضا میرپنج» موسس رژیم پهلوی پرداخت و او را بهترین شاه همه تاریخ ایران نامید!

وی که در سالهای گذشته همواره سعی در تبلیغ علیه جمهوری‌اسلامی دارد و در این راه از هر ابزاری استفاده می‌کند، بخصوص در سالهای اخیر به افکار دائی‌جان ناپلئونی مبتلا شده و با تمسک به هر بهانه‌ای همه مشکلات ایران، منطقه و حتی آن سوی دنیا را زیر سر حکومت ایران می‌داند! نوری‌زاد این‌بار موضوع ترور دانشمندان هسته‌ای ایران در سالهای اخیر را بهانه قرار داد و نظام جمهوری‌اسلامی را متهم کرد که دانشمندان هسته‌ای خود را کشته است. او گفت: “جمهوری‌اسلامی به بن‌بست رسیده و کارد به استخوان رسیده بود. اینجا بود که روسها ایده کشتن و ترور دانشمندان هسته‌ای را دادند. چند نفر را به اسم دانشمند کشتند تا در بن‌بست هسته‌ای گذرگاهی باز کنند!! …”

سخنان این اپوزیسیون در حالی است که برخی از سران رژیم صهیونیستی به‌طور آشکار و پنهان به نقش داشتن در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران اعتراف کرده‌اند.

نوری‌زاد در ادامه یابه‌گویی‌هایش، با انتقاد از مقامت ملت ایران در جریان حمله رژیم بعث عراق، جمهوری‌اسلامی را به‌دلیل اعزام نیروهای نظامی به مناطق جنگی، به «کشتن جوان‌ها» متهم کرد.

وی که پیش از انحراف عمیق فکری‌اش در دوران دفاع مقدس و پس از آن، جز گروه «روایت فتح» شهید آوینی بود، همچون سران رژیم سعودی و دولت‌های غربی، جمهوری‌اسلامی را به فرقه‌گرایی و شیعه‌گستری متهم کرد و با چشم‌بستن به شکست‌های پیاپی تروریست‌های داعشی و حامیانشان در منطقه، ادعا نمود که ایران در باتلاق سوریه و عراق گیر کرده و از آن خارج نخواهد شد!

 

انتهای متن/

«محمد نوری‌زاد» که در سالهای پیش از فتنه ۸۸ خود را به‌عنوان فردی انقلابی معرفی می‌کرد، پس از تغییر ۱۸۰ درجه در اعتقادات و افکارش خود را به‌عنوان اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی معرفی کرد. او در سالهای اخیر سعی کرده با سخنان و اقدامات ناهنجار و غیرقانونی و شاذ ، جای خود را در دل عناصر اپوزیسیونِ داخلی و خارجی باز کند، اما این اقدامات تاکنون بی‌نتیجه مانده و وی به اعتراف خودش در وضعیت خوبی به‌سر نمی‌برد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.6 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme