https://telegram.me/empireoflies
امید دانا

نارسیسیسم، «امید دانا» و رائفی‌پور !!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امید شریفی دانا» یکی از عناصر اپوزیسیون است که در سالهای اخیر توانسته با استفاده از خلاء در میان مخالفان حکومت ایران، خود را تا حدی مطرح کند.

وی که از حامیان رژیم سرنگون‌شده پهلوی و مبلغ تاریخ باستانی ایران است، در چند سال اخیر به جمع مخالفان «ربع پهلوی» پیوسته و توانسته علیه بسیاری از اقدامات ضدملی و خائنانه فرزند منتسب به آخرین شاه ایران، افشاگری کند.

شریفی دانا معتقد است که در مرحله نخست باید واقعیت‌ها درباره عناصر اپوزیسیون را مطرح کرد و افراد ناخالص را تصفیه نمود و سپس به مقابله با حکومت ایران پرداخت. او در این راه توانسته بسیاری از عناصر اپوزیسیون و بخصوص «ربع پهلوی» را رسوا کند. اما این افشاگری‌ها سبب شده تا او خود را فردی باسواد، عالم و تاثیرگذار بر همه مسائل بدانم و در واقع دچار بیماری روحی خودشیفتگی (نارسیسیسم) شود.

در روان‌شناسی «خودشیفتگی» یا به انگلیسی «نارسیسیسم» بیانگر عشق افراطی به خود و تکیه بر خودانگاشت‌های درونی است. خودشیفتگی افراطی براساس خصیصه‌های روانی و شخصیتی در عشق بیش از اندازه به خود و خودشیفتگی بی‌حد و حصر شناسایی می‌شود و آن را نوعی اختلال روانی می‌دانند.

از علائم ابتلای «امید دانا» به خودشیفتی این است که در هفته‌های اخیر خود را تاثیرگذار بر همه مسائل مانند شکست داعش در عراق، بستن رودخانه زاب در مرز ایران و کردستان عراق و سخنان شخصیت‌های مختلف می‌داند.

در این راستا، این سلطنت‌طلب مقیم سوئد، با اشاره به بخشی از سخنان اخیر استاد «علی‌اکبر رائفی‌پور»، در صفحه فیسبوکش نوشت: “تغییر گام به گام «علی اکبر رائفی پور» تحلیل‌گر تندرو اصولگرای رژیم به سوی ملی‌گرایی نشان می‌دهد، «تیم رودست» در مسیر بسیار درستی حرکت میکند … تا چند سال پیش افرادی همچون «رائفی‌پور» به کل تاریخ و فرهنگ ایران را ناچیز می‌شماردند و تنها به ارزش‌های بی‌ارزش اسلامی دلخوش کرده بودند، ولی امروز با توجه به سطح تبلیغات پان‌ایرانیستی جریاناتی همچون ما افرادی چون «رائفی پور» گام به گام از فرهنگ و تاریخ و هویت ایرانی دفاع می‌کنند …”

«امید دانا» که از اغتشاشاگران عاشورای سال ۸۸ بود و سپس به خارج گریخت، در ادامه افزود: “رائفی پور حتا در این بخش از سخنانش، کسانی که به تاریخ و فرهنگ و شاهنشاه کورش بزرگ توهین میکنند را «گیج‌های مذهبی» خطاب کرد و آنان را «خائن به ملت» بیان نمود که امر بی‌سابقه ایست. دوستان عزیزم اینجانب دقیقا می‌دانم چه می کنم، تاکنون هیچ‌کس روی بخش اصولگرا و مذهبی نظام سرمایه‌گذاری نکرده بود تا آنان را به سوی ملی‌گرایی سوق دهد و این حقیقت را هم باید پذیرفت که جریان اصلاح‌طلبی تا مغز استخوان وابسته به بیگانگان است ولی جریان اصولگرا به هیچ کشوری وابسته مالی نیست … جریان اصولگرا خشک مغز اسلامی هستند ولی خودفروخته نیستند که با تبلیغات و آگاهی‌رسانی گسترده ما، آنان گام به گام به سوی دیدگاه پان‌ایرانیستی می‌آیند و در آینده میتوان روی آنان از برای مبارزه با گلوبالیسم‌های جهانی از دیدگاه ایرانشهری حساب ویژه‌ای باز نمود … سخنان رائفی‌پور در دفاع از هویت ایرانی که تقریبا ۸۰ درصد مواضعش با ما یکی بود، آن ۲۰ درصد هم درستشان خواهیم کرد …”

خودشیفتگی به‌طور واضح در سخنان و رفتار «امید دانا» مشخص است، بصورتی که در ادعای مضحک می‌گوید که سخنان بسیاری از افراد سرشناس از روی سخنان گذشته او کپی می‌شود و حتی توانسته افرادی مانند آقای رائفی‌پور را هم تحت تاثیر قرار دهد و آنها را به راه راست هدایت کند! این سخنان این اپوزیسیون فراری آنقدر مضحک و سخیف است که ارزش پاسخ دادن ندارد و تنها می‌توان آن را به عنوان نشانه‌ای برای کم‌عقلی و بیماری روحی مخالفان جمهوری‌اسلامی قلمداد کرد.

 

انتهای متن/

«امید شریفی دانا» یکی از عناصر اپوزیسیون است که در سالهای اخیر توانسته خود را مطرح کند. وی که از حامیان رژیم سرنگون‌شده پهلوی و مبلغ تاریخ باستانی ایران است، در چند سال اخیر به جمع مخالفان «ربع پهلوی» پیوسته و توانسته علیه بسیاری از اقدامات ضدملی و خائنانه فرزند منتسب به آخرین شاه ایران، افشاگری کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.51 ( 10 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۷ دیدگاه

 1. لطفا این افراد رو اصلا به تاریخ و هویت ملی ایران و ایرانی نسبت ندید این افراد هیچ احترامی چه برای اسلام و چه تاریخ ایران قائل نیستن…
  من به عنوان یک ایرانی مسلمان به تاریخ پر شکوه کشورم افتخار میکنم چه قبل از اسلام و چه بعد از اسلام
  سپاس فراوان در پناه خدای مهربان

 2. حقیقت تلخ است که امید توانسته با افشاگری های بی سابقه و حرف های گفته نشده مخاطبان خیلی خوبی جذب کند و هریک از ما مخاطبان یک امید دانای دیگری خواهیم شد و با همازوزی ایرانی شکوهمند و قدرت مند و قانونمند را خواهیم ساخت

 3. ما باید همه به ملی گرایی بپیوندیم ///ملی گرایی راهه نجاته ایرانه //

 4. من هم جزء هم‌نظر های امید دانا هستم وبه حرفهای او ایمان دارم ایران بزرگ آرمان بزرگ می‌خواهد.

 5. احمق بیشعور نمیتونی جواب حرفای رائفی پور رو بدین بهش میگید خودشیفته هر کی میخواد رائفی پور رو بشناسه کافیه یکی از سخنرانیاشو گوش کنه نه این که بیاد اینجا بخونه

 6. مشخصه شما رائفی پور رو نمی‌شناسید ..اصلا اصول گرا نیست ایشون!! واقعا نیست… هیچ وقت هم به تاریخ توهین نکرده .. شما چیزی جز سخنرانی تقطیعی ازش شنیدید که اظهار نظر میکنید؟..ترو خدا بشناسید بعد پخش کنید حرفاتون رو

 7. سلام
  رائفی پور از همون اول که شروع به سخنرانی کرد از تاریخ و فرهنگ ایران دفاع میکرد و دشمنان اش رو نقد میکرد مثل ماجرای کشتار ۷ هزار ایرانی توسط مردخای و استر یهودی و یا کشتار ۹ میلیون ایرانی در قحطی خودساخته توسط انگلیسی ها.
  پس قضاوت امید دانا اساسا اشتباهه!

  در ضمن جناب دانا! شما از اقتدار ایران تمجید میکنی ولی از طرفی با حکومت ایران مخالفی و میخوای سقوط کنه! واقعا چطور این دو تا با هم جمع میشن؟! شما باید فکر کنی چه تفکر و عقیده ای باعث شده ایران امروز قدرتمند بشه در چشم جهان؟! آیا چیزی جز تفکر شیعی انقلابی هست؟ قطعا خیر! پس هرگز نخواه این حکومت نابود بشه و بدون هیچ ایده ای جز جمهوری اسلامی نمیتونه ایران رو انقدر قوی و امن کنه.
  امیدوارم یک روزی شما رو در صف حزب الله ببینیم چرا که به وعده ی قرآن عزیز:
  فان حزب الله هم الغالبون
  این وعده ی حتمی و قطعی قرآنه که به زودی به طور کامل محقق میشه
  ان شاء الله

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme