https://telegram.me/empireoflies

ائتلاف تجزیه‌طلبان کرد با اسرائیل محکم‌تر شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر ماه های اخیر پس از شکست حملات تروریست های داعشی به مرز های ایران نظام سلطه به این نتیجه رسیده که باید گروه های مسلحی را که سال هاست در پایگاه های خود در مرز ایران و عراق به سر می برند را دوباره فعال نماید.در همین راستا گروهک دموکرات کردستان از فروردین امسال مجددا اعلام کرد جنگ مسلحانه را پی می گیرد.

مصطفى هجرى دبیر کل حزب منحله دموکرات کردستان ایران اخیرا در مصاحبه‌ای اختصاصی با روزنامه اورشلیم پست گفته بهار کردى در ایران دور از دسترس نیست. روزنامه اورشلیم پست مشخصا از قول وی گفته او به یک دولت فدرالی و متعهد به حقوق بشر برای آینده ایران اعتقاد دارد

دبیر کل حزب منحله دموکرات کردستان ایران در مصاحبه با اورشلیم پست از مشکلات و نابرابرى‌هایى که اقوام کردتبار در ایران متحمل مى‌شوند سخن گفته و تاکید کرده است ساکنین مناطق کرد نشین پس از انقلاب ایران همواره تحت فشار و آزار و اذیت بوده اند.

وی همچنین به این روز نامه اسرائیلی گفته که مبارزات ما در آینده  پاسخ مى دهد و بهار کردى در ایران رخ خواهد داد و با تغییر حاکمیت مرکزی در ایران و جایگزینی یک دولت دموکراتیک که به اداره فدرالی ایران معتقد باشد، زمینه رعایت حقوق بشر در مناطق کرد نشین فراهم خواهد آمد.

البته باید گفت بسیاری از کنشگران اجتماعی کرد در ایران با اینکه به برخی از رفتار های دولتی در زمینه تبعیض در حق کردهای ایران اعتراض دارند، اما همواره خود را بخشی از ملت بزرگ ایران دانسته و باور دارند که «ایرانی کرد» هستند. آنها به تجزیه ایران باور ندارند و خود نیز در مقابل گروهک های تجزیه طلب مقاومت می کنند.

لازم به ذکر است ماه گذشته مصطفی هجری رهبر گروهک دموکرات کردستان در مصاحبه ای با روزنامه جرزالم پست اسرائیل از دولت این کشور خواسته بود به دلیل داشتن دشمن مشترک(جمهوری اسلامی )در مبارزه مسلحانه به این حزب کمک نماید که البته با واکنش منفی  دیگر گروه های ضد انقلاب مواجه شد.

حزب دموکرات کردستان چند وقت پیش از احزاب دیگر اپوزیسیون خواسته بود که برای مبارزه با جمهوری اسلامی مشی مسلحانه را در پیش بگیرند ولی عمده این گروه ها که سال هاست راه مبارزه سیاسی را الگوی خود قرار داده اند در پاسخ به این پیشنهاد آن را رد نموده و این راه مبارزه را رفتن به محاق دانسته بودند.

همچنین در ماه های گذشته با حمایت برخی کشور های عربی به سرکردگی آل سعود پشتیبانی گسترده ای از برخی گروهک های تروریستی انجام گرفته که به قصد ایجاد جنگ مسلحانه در ماه های آینده در داخل کشور برنامه ریزی های طولانی مدتی را در شرف انجام دارند.

منابع:

دیده بان

اورشلیم پست فارسی

خبرگزاری ایرانشهر

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه های اخیر پس از شکست حملات تروریست های داعشی به مرز های ایران نظام سلطه به این نتیجه رسیده که باید گروه های مسلحی را که سال هاست در پایگاه های خود در مرز ایران و عراق به سر می برند را دوباره فعال نماید.در …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme