https://telegram.me/empireoflies

آیا معصی علی‌نژاد واقعا در تهران است!؟ + فیلم

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، دروغگویی و فریب یکی از ابزارهای رسانه‌های بیگانه و عوامل آنها برای تحقق اهدافشان است. یکی از عوامل رسانه‌های ضدانقلاب که در روزهای اخیر به سبب ایجاد کمپین فیسبوکی “آزادی های یواشکی زنان در ایران” در سطح رسانه‌ها مطرح شده، معصی (مسیح) علی‌نژاد است.

معصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب لندن‌نشین، از جمله عوامل رسانه‌های بیگانه ضدجمهوری اسلامی است که تاکنون برای جلب مخاطبین دروغ‌های بسیاری گفته و البته برخی از دروغ‌های او افشا شده است. هنوز چند روز از دروغ معصی (مسیح) علی‌نژاد درباره مدیریت کمپین ضدفرهنگی مذکور نمی‌گذرد.

به یاد دارید که پس از راه‌اندازی کمپین فیسبوکی “آزادی های یواشکی زنان در ایران” سایت «امپراتوری دروغ» اعلام کرد این صفحه توسط معصی (مسیح) علی‌نژاد ایجاد شده است و خبر «فراخوان ضدانقلاب لندن‌نشین برای کشف حجاب در ایران» در سطح رسانه‌ها به طور گسترده منتشر شد. اما این خبر با واکنش منفعلانه این عنصر ضد انقلاب مواجه شد. علی‌نژاد در عملی منفعلانه برخی از رسانه‌های داخلی را رسانه‌های محافظه کار نامید و در توجیه این عمل خود نوشت:

صفحه زیر صفحه‌ای مستقل است و ربط دادن آن به خبرنگار ضدانقلاب و چه و چه دردی را درمان نمی‌کند. من فقط عکس آزادی یواشکی خودم در ایران را منتشر کردم و زنانی دیگر با انتخاب و آگاهی همراه شدند و صفحه زیر را راه اندازی کردند

مسیح

مصی (مسیح) علی‌نژاد در این مطلب خود ادعا کرد که صفحه فراخوان “آزادی یواشکی زنان در ایران” توسط او ایجاد نشده است و افرادی دیگر به صورت خودجوش آن را تاسیس کرده‌اند. اما چندی نگذشت که دم خروس بیرون زد و این عنصر ضدانقلاب نام خود را به عنوان مدیر این صفحه منتشر کرد تا دروغ بودن سخن وی مشخص شود.

مسیح-فیسبوک-آزادی

انتشار نام مسیح علی‌نژاد به عنوان مدیر صفحه کمپین “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران”

در روزهای اخیر نیز یکی دیگر از دروغ و نیرنگ‌های معصی (مسیح) علی‌نژاد افشا شده است. وی که این روزها به دنبال بازیابی آبروی از دست رفته به سبب افشاء خبر مورد تجاوز قرار گرفتن در بین مخاطبانش است، در روزهای گذشته با آنکه بیش از دو هفته از خبر گم‌شدن مائده کبریایی کودکی اهل شهرستان بندرانزلی می‌گذشت برای مصاحبه با مادر این کودک تماس گرفت تا چهره منفی این روزهای خود را مثبت جلوه دهد.

مسیح-مائده

اما نکته قابل تامل اینجاست که معصی (مسیح) علی‌نژاد بر خلاف اصول قوائد حرفه‌ای خبرنگاری بدون اینکه خود را معرفی کند و بگوید از کدام رسانه با خانواده مائده کبریایی تماس گرفته است به دروغ می‌گوید از تهران تماس می‌گیرد و سپس به ضبط و پخش صدای مادر نگران دختر گم‌شده اهل بندرانزلی می‌پردازد.

فیلم توضیحات مادر مائده کبریایی درباره چگونگی تماس معصی (مسیح) علی‌نژاد با او و دروغگویی این ضدانقلاب فراری که در خبر سیمای مرکز گیلان منتشر شد، در ذیل آمده است:

حال باید پرسید آیا می‌توان به فردی که به اسم خبرنگاری از هر روش و ترفندی برای رسیدن به اهداف مورد نظر رسانه‌های بیگانه استفاده می‌کند، اعتماد کرد !؟

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme