https://telegram.me/empireoflies

آیا «محمد حسینی» هم جای هخا را می‌گیرد!؟

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«محمد حسینی» که این روزها با جنگولک‌بازی‌هایش سعی دارد خود را معروف کند و مرهمی بر درد غربت خود بگذارد، تا چند سال پیش یکی از مجریان موفق برنامه‌های تلویزیونی در ایران بود، اما وعده زندگی مرفه، او را خام کرد و روانه غربت شد. با آنکه در سالهای خروجش از ایرن، به اذعان خودش بسیاری افراد از داخل ایران به او توصیه کردند به کشور برگردد و به فعالیتش ادامه دهد، اما حسینی این توصیه‌های دوستانه را نپذیرفت و روز به روز خود را بیشتر در منجلاب فرو برد.

«محمد حسینی» بجای معذرت‌خواهی از اعمال خود، در سالهای اخیر تاکید بسیاری بر ادامه راه اشتباه خود کرد و کارش به جایی رسید که با عوامل سرویس‌های جاسوسی غربی مرتبط شد. شومن بودن او سبب شد که دشمنان ملت ایران و عناصر ضدانقلاب تصور کنند، می‌توانند بر روی او برای مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی حساب کنند. بنابراین، چند سال پیش «محمد حسینی» با واسطه یکی از عناصر ضدانقلاب مقیم آمریکا با نمایندگان کنگره آمریکا و سپس سرویس جاسوسی این کشور مرتبط شد و مدتی نگذشت که او گروهی موسوم به «ری‌استارت» را معرفی کرد؛ گروهی که بعدها مشخص شد که بهانه‌ای برای جذب نیروهای جوان برای گروهک تروریستی منافقین است. وی در ابتدای فعالیت‌های «ری‌استارت» مدعی شد که از این راه می‌تواند حکومت ایران را سرنگون کند و در ایران راه آتش گرفتن هر سطل زباله و شکسته شدن هر شاخه درخت و به‌ثمر ننشستن یک درخت را به خود ربط می‌داد!

در روزهایی که دیگر امیدی به امثال «ربع پهلوی» نیست، کسانی که در پشت‌پرده از «محمد حسینی» حمایت می‌کردند در این آرزو بودند که او حداقل بتواند ضربه‌ای به ایران بزند، حال آنکه بزرگتر از او هم نتوانستند پایه‌های نظام جمهوری‌اسلامی را بلرزانند، چه برسد به یک دلقک فراری که در دوران حضورش در ایران با مسابقه شترمرغ‌ها معروف شد!

در طول سالهای اخیر عناصر اپوزیسیون بسیاری از طریق بازی‌کردن نقش اپوزیسیونِ جمهوری‌اسلامی در سودای معروف شدن و دریافت پول‌های کلان از دشمنان واقعی ملت ایران بودند که البته با آنکه پول خوبی به‌جیب زدند و تا حدودی معروف شدند، اما اصلاً در راه رسیدن به هدف ماموریتشان موفق نبودند و ناکام گردیدند. افرادی مانند «اهورا خالقی» (هخا) نمونه قدیمی‌تر و «سعید شمیرانی» نموده جدیدتر از این کاسبان اپوزیسیون بود با سروصدای زیاد تلاش کردند دیده شوند، اما با بی‌توجهی کامل مردم، نه‌تنها آنها را کاملا از میدان به‌در کرد، بلکه بعدها به سوژه طنز و بهانه‌ای برای خنده به عاقبت اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی تبدیل شدند. در این مسیر، «محمد حسینی» هم چیزی از امثال «هخا» که می‌توانست با هواپیما به ایران بیاید و رژیم را سرنگون کند(!) کم ندارد و بلکه می‌تواند در بلاهت و سفاهت دست دیگر عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین را از پشت ببندد.

انتهای متن/

«محمد حسینی» که این روزها با جنگولک‌بازی‌هایش سعی دارد خود را معروف کند و مرهمی بر درد غربت خود بگذارد، تا چند سال پیش یکی از مجریان موفق برنامه‌های تلویزیونی در ایران بود، اما وعده زندگی مرفه، او را خام کرد و روانه غربت شد. با آنکه در سالهای خروجش از ایرن، به اذعان خودش بسیاری افراد از داخل ایران به او توصیه کردند به کشور برگردد و به فعالیتش ادامه دهد، اما حسینی این توصیه‌های دوستانه را نپذیرفت و روز به روز خود را بیشتر در منجلاب فرو برد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme