https://telegram.me/empireoflies

آیا تنها جرم غلامرضا خسروی عضویت در گروهک منافقین بود!؟

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، در روزهای گذشته خبری درباره اعدام فردی به نام غلامرضا خسروی سوادجانی در ایران توسط رسانه‌های بیگانه منتشر شد. تمام رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب مانند بی‌بی‌سی، صدای آمریکا، دویچه‌وله، رادیو فردا و … تلاش کردند اینگونه جلوه دهند که فرد مذکور تنها به سبب ارتباط با گروهک منافقین اعدام شد. همچنین این رسانه‌ها غلامرضا سوادجانی را زندانی سیاسی نامیدند و اینگونه تلاش کردند ادعا کنند که جمهوری اسلامی به دنبال اعدام زندانیان سیاسی و افراد بی‌گناه است تا مخالفان خود را بترساند!

صدای آمریکا (VOA) با انتشار خبر اعدام غلامرضا خسروی سوادجانی، وی را زندانی سیاسی نامید و مدعی شد دلیل اعدام او محاربه به سبب ارتباط با سازمان مجاهدین خلق (منافقین) بوده است. این تریبون حکومت آمریکا با غیرعادلانه خواندن غلامرضا خسروی سوادجانی، اعدام خسروی را مخالف قوانین بین‌المللی نامید!

خسروی-1

رادیو فردا نیز با اعلام خبر اعدام غلامرضا خسروی سوادجانی دلیل اعدام او را “محاربه از طریق تلاش موثر برای پیشبرد اهداف سازمان مجاهدین خلق (منافقین)” عنوان می‌کند.

این رسانه آمریکایی با زندانی سیاسی نامیدن غلامرضا خسروی مدعی شد تنها کسانی که دست به مبارزه مسلحانه علیه حکومت جمهوری اسلامی بزنند مشمول «محاربه» هستند و اینگونه نتیجه‌گیری کرده است که صدور حکم اعدام برای غلامرضا خسروی نقض قوانین جمهوری اسلامی است !!

خسروی-2سایت دویچه‌وله نیز در ادامه این خط خبری غلامرضا خسروی سوادجانی را تنها “زندانی سیاسی” خطاب کرد و مدعی شد او به جرم ارتباط با منافقین اعدام شده است. این رسانه ضدایرانی با تقلیل جرایم فرد مذکور تلاش کرد اعدام او را غیرقانونی جلوه دهد.

خسروی-3

بی‌بی‌سی فارسی نیز مانند دیگر رسانه‌های بیگانه با زندانی سیاسی نامیدان غلامرضا خسروی سوادجانی، تلاش کرد جرایم او را تا حد عضویت در گروهک منافقین تقلیل دهد و با ناعادلانه خواندن دادگاه فرد مذکور، تلاش کرد اعدام او را نادرست جلوه دهد.

این رسانه دولت انگلیسی غلامرضا خسروی سوادجانی را یکی از افراد حاضر در حوادث اخیر بند ۳۵۰ زندان اوین دانست و به این سبب سعی کرد اینگونه جلوه دهد که یکی از دلایل اعدام فرد مذکور شرکت در حوادث بند ۳۵۰ بوده است.

خسروی-4

اما به گفته منابع موثق، در زمان دستگیری غلامرضا خسروی مقادیر زیادی اسناد اعم از مکتوب و تصویری از مراکز مهم کشور از جمله مراکز و تاسیسات نظامی و هسته‌ای کشف گردیده و مشخص شد که وی این تصاویر را به همراه تصاویر و اسناد دیگری از وقایع کشور در اختیار گروهک تروریستی منافقین و نیز سرویسهای اطلاعاتی بیگانه مانند موساد قرار داده بود. همچنین این فرد با کمک‌های مالی به گروهک منافقین و تلاش بسیار برای یارگیری تشکیلاتی، مزدوری خود را برای این فرقه تروریستی به طور عملی اعلام کرده بود.

حتی سایت مجاهدین خلق (منافقین) نیز در روزهای گذشته در اخبار و گزارش‌هایی که درباره اعدام غلامرضا خسروی منتشر کردند به صراحت اعتراف کردند که وی عضو و هوادار گروهک بوده و حتی در زمان حمله مردم عراق به کمپ لیبرتی او در حمایت از منافقین نامه نوشته است. تلاش مؤثر برای پیشبرد اهداف منافقین در خاک ایران، اطلاع رسانی به رسانه‌های مرتبط با گروهک رجوی و ارائه کمک مالی و برقراری ارتباط بین افراد با تشکیلات منافقین از دیگر اتهاماتی است که خود منافقین در سایت خود به صراحت نسبت به آن اعتراف کرده‌اند.

در واقع حقیقت این است که تنها عضویت در گروهک منافقین دلیل اعدام غلامرضا خسروی نبود. زیرا بر اساس سوابق، بسیاری از افرادی که سابقه عضویت و حتی فعالیت در گروهک منافقین را در پرونده خود داشتند و از کرده خود پشیمان شدند، اکنون با عطوفت نظام اسلامی مواجه شده و به وطن خود بازگشته‌اند و به زندگی خود ادامه می‌دهند. اما غلامرضا خسروی چندین بار در اعترافاتش به همکاری با رژیم صهیونیستی و ارائه اطلاعات محرمانه و تهیه گزارش درباره مراکز و فعالیت‌های دفاعی و هسته‌ای جمهوری اسلامی به آنها اشاره کرده بود.

هر چند مریم ابریشمچی رجوی قجر نیز پس از اعدام غلامرضا خسروی در بیانیه خود از وی به عنوان مجاهد قهرمان یاد کرد و دلیل اعدام وی را تنها هواداری از گروهک تحت فرماندهی خود اعلام کرد، اما بر خلاف ادعای او همه گزارش‌ها و اخبار تایید می‌کنند که غلامرضا خسروی علاوه بر عضویت در گروهک تروریستی منافقین و ارتباط با عوامل نفاق در بیرون و درون زندان، به طور مستمر در خدمت دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی بیگانه به ویژه رژیم صهیونیستی بوده و لحظه‌ای از خیانت به ملت و هموطنان خود غافل نشده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme