https://telegram.me/empireoflies

آکادمی گوگوش؛ برنامه مورد پسند صهیونیست‌ها

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رادیو اسرائیل با خرسندی از اقدامات شبکه بهائی من و تو، حتی اشاره به برنامه مورد نظر خود در این شبکه بصورت علنی حمایت خود را از این فرقه و برنامه های آنها بیان نمود.

این اولین باری نیست که صهیونیست ها ابراز علاقه خود را از برنامه ای در هاله ای از معما، این چنین بیان می کنند.اما راه حل معمای فوق بسیار ساده است.شبکه من و تو با هزینه بهائیان که از خدمتگزاران صهیونیست ها در مسائل مختلف هستند تشکیل شده است.

این خدمات تقسیم بندی بخصوصی دارد و میتوان در اینجا بصورت تیتر وار به برخی از این موارد اشاره ای گذرا داشت:

ابتدا اینکه شبکه من و تو با هدف ترویج سبک زندگی خاصی و برگرفته از زندگی غربی تلاش دارد مسائل غیر اخلاقی را عادی سازی نماید.در ادامه با حمایت های خود از صهیونیست ها و ساختن مستند هایی در مظلومیت آنها در موارد مختلف از جمله هولوکاست، بزرگ نمایی توان دفاعی ، مقصر نشان دادن فلسطینی ها و… فعالیت خود را شروع نموده است.

manoto-nim-esraeil

این در حالی است که مدتی قبل برنامه های مختلفی در خصوص صهیونیست ها از این شبکه پخش شده و به این ترتیب وفاداری این فرقه ضاله به صهیونیست ها نشان داده می شود.حال در برابر این وفاداری ها بایستی اشغالگران قدس پاسخی داشته باشند.این پاسخ به تازگی در رادیو اسرائیل به پاس خدمات بهائیت به آنها داده شده و در این رادیو از برنامه های من و تو و فعالیت این شبکه تقدیر می شود.

Capture55555

سنگ تمام رها اعتمادی برای اسرائیل/تشکر ویژه رابرت مرداک

نشریه انگلیسی “تایمز” (Times) با انتشار یک گزارش ویژه، از خوش‎خدمتی‎های شبکه «من‎وتو» (manoto) به صهیونیست ها تقدیر کرد؛ خوش‎خدمتی‎هایی که تازه‎ترین نمونه‎اش، تولید و پخش مستندی تحت عنوان “پیشوای آلمان” به کارگردانی «رها اعتمادی» است. “تایمز” و “ساندی تایمز” هردو از نشریات وابسته به (News International) شاخه بریتانیایی “نیوزکورپوریشن” هستند که از سال ۱۹۸۱ میلادی در مالکیت «روپرت مرداک» بوده است.

manoto1-mostanad-29

نمونه ای دیگر، جواب با سالومه – موضوع برنامه اسرائیل و فلسطین

در قسمتی از تعاریف این رادیو از من و تو چنین آمده است:

«شبکه من و تو از آغاز به کار خود با انجام مسابقه خوانندگی با نام «آکادمی موسیقی گوگوش» ولوله ای در میان طرفداران این برنامه ها انداخت و این شبکه را بسیار زود پرآوازه کرد. رها اعتمادی امسال در این شبکه برنامه را بدون خانم گوگوش که بخاطر مسائل کاری و مالی خود این همکاری را ادامه نداده، با نام دیگری؛ «استیج» («صحنه») همراه با چهار آهنگساز و تنظیم کننده؛ حامد نیک پی، رضا روحانی از سلاله خاندان پرآوازه موسیقی ایرانی و صاحب سبک، شهرام آذر و بابک سعیدی تهیه کرد. این برنامه در سه ماه گذشته موفقیتی بزرگ درون ایران داشت و میلیونها ایرانی از درون کشور برای رای گیری در انتخاب خواننده مورد علاقه خود تا شب نوروز رای می فرستادند اما رژیم مایوسانه هر هفته چندین خط تلفنی این شبکه را قطع می کرد اما باز ایرانیان از وبسایت و اپلیکیشن این شبکه رای خود را می دادند.»

-آلمان-e1422351866450

همچنین در ادامه این تعاریف صهیونیست ها از برنامه های من و تو چنین آمده است:

«زمانی که شبکه «من و تو» برنامه ای جذاب و ساده را با نام «چرا که نه» بوجود آورد و دختری اصفهانی به نام «ندا جناب» به اجرای صمیمانه آن پرداخت»

در واقع رادیو اسرائیل میخواهد چنین القا نماید که شبکه من و تو خیلی موفق بوده و این موفقیت تا حدی بوده است که حتی جمهوری اسلامی از آن شبکه تقلید هایی داشته اس در برنامه های خود، که در این خصوص جای تأسف است برای برنامه سازانی که آثاری مشابه با آن چیزی که در این شبکه پخش شده است داشته اند و همچنین مخاطبانی که احساس می کنند من و توشبکه ای برتر بوده است.

انتهای پیام/دیده‌بان

رادیو اسرائیل با خرسندی از اقدامات شبکه بهائی من و تو، حتی اشاره به برنامه مورد نظر خود در این شبکه بصورت علنی حمایت خود را از این فرقه و برنامه های آنها بیان نمود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme