https://telegram.me/empireoflies

آچمز شدن BBC در پروژه تخریب شورای شهر تهران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تا انتخابات ریاست جمهوری سال آینده کمتر از یک سال باقی مانده اما رسانه های اپوزیسیون علاقه دارند تا فضای انتخاباتی را در جامعه بسیار زودتر کلید بزنند.

هرچند در رسانه های مجازی و مکتوب داخلی سخن گفتن از انتخابات و نامزدهای احتمالی تقریبا معمول است اما با توجه به روی کار بودن دولت پرداختن به مسائل حاشیه ای توسط رسانه ها دولت را به حاشیه می برد. از این رو انتخاباتی کردن فضا توسط ضدانقلاب زودتر کلید می خورد.

اخیرا در راستای اتهام زنی به برخی از نهاد هایی که در سال های اخیر بسیار جهادی در عرصه خدمت رسانی کار کرده اند شبکه های فارسی زبان نیز به این موضوع پرداخته اند و تلاش دارند که چهره افراد انقلابی را نیز خدشه دار کنند.

دامن زدن به طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران و واگذاری املاک توسط شهرداری به افراد خاص که توسط شورای شهر این شهر مطرح شده است مانند هر خبر سیاسی دیگر توسط رسانه های ضد انقلاب غیرطبیعی نیست زیرا این شبکه ها ترس این را دارند که غرب گرایان در ایران در انتخابات بعدی ناکام بمانند.البته انتخابات شورای شهر تهران نیز که امروز برگزار شد آب سردی بود بر تلاش های بی بی سی فارسی در این چند روز که از هیچ تلاشی برای رای نیاوردن افراد انقلابی فروگذار نکرد.

بی بی سی فارسی در مصاحبه با یکی از اعضای شورای شهر تهران قصد داشت که شورای شهر تهران و شهرداری تهران را متهم به فساد مالی کند و با این کار قصد داشت در درجه اول انتخابات امروز شورای شهر و در درجه بعدی یکی از کاندیدای بعدی انتخابات ریاست جمهوری را تخریب نماید ولی در گام اول امروز که انتخابات هیات رییسه شورای شهر برگزار شد تمام اعضای آن از بین اصول گرایان و مردان و زنان انقلابی تعیین شد سنگ بی بی سی به سنگ خورد.

بی بی سی

این چندمین بار پس از انتخابات مجلس است که بی بی سی فارسی برای یک حادثه سیاسی در ایران سرمایه گذاری می کند ولی بلافاصله با شکست مواجه می شود.در جریان انتخابات هیات رئیسه مجلس خبرگان و تعیین اعضای حقوق دان شورای نگهبان این شبکه بسیار تلاش نمود تا گزینه های مورد تایید این شبکه پیروز شوند ولی این رویای کودکانه آنها خیلی زود جلای واقعیتی بر خود گرفت که برای این شبکه شکستی سنگین به شمار می رفت.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme