https://telegram.me/empireoflies

آه ای یمن

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ۱۰۵۰ روز از تجاوز عربستان و امریکا علیه یمن و مردم آن و تمام آنچه در این کشور است گذشت. مجامع حقوق بشری، سازمان های بین المللی و کشورهای همیشه مدعی در این مدت در مقابل ریختن خون هزاران زن و کودک بی گناه سکوت کرده اند. کاربران فضای مجازی در ۱۰۵۰ روز حملات بی رحمانه عربستان علیه مردم مظلوم یمن ساکت ننشسته و با محکومیت این حملات بار دیگر مظلومیت مردم یمن و همچنین جنگ خانمان سوز علیه زنان و کودکان را با استفاده از کلیدواژه #۱۰۵۰DaysOfWarOnYemen به یکی پر کاربردترین هشتگ‌های توییتر تبدیل کردند:

کاربری با نام مطهره نوشت: من واژه،کلمه، جمله کم میارم برای گفتن از مظلومیت یمن، فقط الان نیست هر روز فکر میکنم بهشون، به آوارگی هاشون، به کودکان بی مادر شده به مادران بی کودک شده.
آه یمن مظلوم…

سید رضی نیز نوشت: ‏در مورد جنایتی که هرروز تو یمن رخ میده جوری سکوت کردید که آدم خیال میکنه کشته شدن و مردن جزء عادت و سبک زندگی یمنی هاست!

سوگند زهرایی نیز نوشت: شمایی که دم از حقوق بشر میزنید. شمایی که دم از حمایت از کودکان میزنید، شمایی که طرفدار صلحید. بداد یمن برسید.

علی اکبر رائفی پور یکی از فعالان فرهنگی نیز در صفحه شخصی‌اش نوشت: سعودی ها انواع و اقسام سلاح های ممنوعه و مرگبار را روی مردم یمن امتحان می‌کنند و کسی صدایش در نمی آید. مسلمانی ما زیر سوال می رود اگر سکوت اختیار کنیم و اقدامی نکنیم.

رضا رمضان‌نژاد نیز با دادن آمار تاسف باری نوشت: ‏هر ۱۰ دقیقه یک کودک در یمن بر اثر جنگ تحمیلی آل‌سعود و حمایت غرب کشته می‌شود.
 کاربری با نام دریا با مخاطب قرار دادن دستگاه دیپلماسی کشور افزود: وضعیت الان یمن مثل وضعیت قحطی بزرگ ایران درجنگ جهانی دوم است، بیماری وبا به جان بیش از یک میلیون نفر افتاده است که اکثراکودکان و زنان هستند.چرادستگاه دیپلماسی برای این ظلم بزرگ کاری نمیکنه؟!چرا یمن بایکوت رسانه ای شده؟
 سید مرتضی نیز با نوشتن این مطلب همدری خود با مردم مظلوم یمن را بیان کرد: ‏روزها را میشماریم که شاید یک روز از داغ یمن کم شود!بشکند دست آل سعود خبیث و خائن و یهودی مسلک.
 گلسا علوی با خطاب قرار دادن مجامع حقوق بشری نوشت: مرگ بر حقوق بشری که مردم یمن و کودکان معصوم و بی گناه رو نمی بینه.
 محیا یکی دیگر از کاربران فضای مجازی نیز نوشت: ‏قحطی و بیماری و معلولیت و بمباران شبانه روزی و از دست دادن عزیزان و محاصره همه جانبه و کشتار کودکان و……..
اینها تنها بخشی از رنج های این روز های مردم مظلوم یمن هستن

سجاد زندی لک هم در واکنش به جنایات سعودی ها نوشت: ‏گناه این کودکان اینست که مردم یک ملت میخواهند خوشان آقای خودشان باشند
اما این برای کفتارهای اسرائیلی قابل قبول نیست قوت غالبشان شده بمب و موشک محمد بینایی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب افزود: ‏رهبر انقلاب:
کُن للظّالِمِ خَصمًا وَلِلمَظلومِ عَونا؛

اگر یمن محاصره نبود،بجای یک موشک،صدموشک به آنها میدادیم.

امین اسدی هم اشاره ای به مدعیان همیشگی حقوق بشر کرده و نوشته است: ‏بیش از هزار روز نقض حقوق بشر توسط یهودیت و سعوی‌ها را در یمن شاهد هستیم و به جای حقوق بشر تنها چیزی که دیدیدم خون بشر بوده است، از طرفی مدعیان حقوق بشر سکوت اختیار کرده اند.

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

کاربران فضای مجازی در هزار و پنجاهمین روز از حملات بی رحمانه عربستان علیه مردم مظلوم یمن ساکت ننشسته و با محکومیت این حملات بار دیگر مظلومیت مردم یمن را فریاد زدند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme