https://telegram.me/empireoflies

آموزش پروسه خیانت و پوشاندن آن در شبکه “من و تو”

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در آخرین نمونه از برنامه سازی های این شبکه، ساخت برنامه ای به نام “در مرز طلاق” که به بهانه پوشاندن مسئله “خیانت” در بین زوجین تهیه شده است.

یکی عمده ترین عوامل ایجاد معضلات اجتماعی، برنامه های شبکه های ماهواره ای در حوزه های مربوط به سبک زندگی است.

نکته حائز اهمیت در برنامه سازی شبکه های ماهواره ای، نسخه هایی است که این شبکه ها به بهانه همان معضلاتی که ایجاد کرده اند برای مخاطبانشان در برنامه هایی ترویج می کنند.

یکی از کارویژه ای های جدی شبکه ماهواره ای من و تو، همین رویه است و نمایش برنامه های این شبکه گواه آن می باشد.

سبک زندگی ماهواره ای||آموزش پروسه خیانت و پوشاندن آن در شبکه "من و تو"

در آخرین نمونه از برنامه سازی های این شبکه، ساخت برنامه ای به نام “در مرز طلاق” که به بهانه پوشاندن مسئله “خیانت” در بین زوجین تهیه شده است.

من و تو در معرفی این برنامه چنین می نویسد:این زوج باید تلاش کنند تا مسائلی مانند خیانت را در رابطه شان حل کنند و بتوانند به یکدیگر اعتماد داشته باشند.

111.JPG

من و تو در قامت نگارش نسخه درمانی برای این برنامه عنوان می کند:حفظ زندگی مشترک کار آسانی نیست و حدود نیمی از ازدواج‌ها به طلاق منتهی می‌شوند. تصمیم گیری برای حفظ کردن یا نکردن زندگی مشترکی که با مشکلات فراوان همراه است، تصمیم دشوار و بزرگی است که بسیاری از زوج‌ها برای سالیان سال با آن دست به گریبان هستند و در اغلب موارد پایان دادن به آن سال‌های زیادی به طول می‌انجامد.

برنامه سازی من و تو از این حیث است که زوج های مخاطب آن باید ضمن نگهداشتن رابطه های نامشروع در جهت هیجان های گناه آلود آن،شیوه هایی برای پوشاندن آنها بیاموزند.

گفتنی است، همینجا به این حدیث از امام علی(ع) بپردازیم که فرمودند: آنچه را به خود نمی‌پسندیم به دیگران نپسندیم. اگر این حدیث مدنظر قرار گیرد کمتر کسی مرتکب خیانت می‌شود. چه زنان و چه مردان و این میزان انرژی دستگاه قضا صرف رسیدگی به پرونده‌های روابط نامشروع و قتلهایی که در پی آن به وقوع پیوسته‌اند نمی‌شود.

انتهای پیام/دیده‌بان

در آخرین نمونه از برنامه سازی های این شبکه، ساخت برنامه ای به نام “در مرز طلاق” که به بهانه پوشاندن مسئله “خیانت” در بین زوجین تهیه شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme