https://telegram.me/empireoflies

آمنه بهرامی: بخشش من ظلمی بود به دیگران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در این روزها که اسیدپاشی سوژه اول رسانه‌های داخلی و خارجی است آمنه بهرامی قربانی اسیدپاشی سال ۸۳ مهمان ما شد.

هم او که در ۱۲ آبان ۸۳ زندگی برای همیشه به رویش تاریک شد و مجید خواستگار سمج این دختر دانشجو وقتی جواب منفی را شنید در اقدامی کینه‌جویانه با اسید سر راهش سبز شد و در یک لحظه نقشه شومش را اجرا کرد.

… و حالا از آن روزها ۱۰ سال گذشته و امروز آمنه که یک آمنه دیگر است روبه‌روی ما نشسته و از خودش می‌گوید؛ از یک آمنه نابینا با توانمندی‌های جدید و امید و آرزوهای متفاوت.

آمنه برایمان از آن روزهای زجرآور گفت، از درد و سوزش، از آه و ناله،‌ از تنگی نفس و از تاریک شدن چشم و از عمل‌های جراحی متفاوت و از اینکه دیگر سفارت هزینه‌های عملش را تقبل نکرده و دست از پا درازتر بدون انجام عمل جراحی به ایران بازگشته.

از خودش می‌گوید و از مجید، همان نامردی که اسید به رویش ریخته و این روزها بدون پرداخت دیه کامل از زندان آزاد شده و از قصاص نکرده‌ای که حالا پشیمانش کرده است.

آمنه حرف می‌زند و می‌گوید؛ اما سرفه امانش را می‌برد.

خودش می‌گوید:‌« سعی می‌کنم گریه نکنم اما نمی‌توانم جلوی سرفه‌هایم را بگیریم و آنها را کنترل کنم ،هر وقت که یاد گذشته می‌افتم سرفه می‌کنم»

برایمان از همه می‌گوید از خانواده‌اش، از دوستان و فامیل، از آنهایی که حامی‌اش بودند و حتی از آنان که فقط به فکر بهره‌برداری سیاسی‌‌اند.

برایمان از مدافعان حقوق بشر می‌گوید و از اظهارات فریبکارانه و اغواگرانه‌شان و ادامه می‌دهد: «بارها به آنان [مدافعان حقوق بشر] گفته‌ام که باید شما را در سطل آشغال بریزند و درش را ببندند تا بوی تعفن حقوق بشر دنیا را نگیرد.»

آمنه باز هم می‌گوید این بار از شیرین عبادی، از آن روزی که جایزه صلح نوبل را برده بود آن هم به مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و وقتی آمنه از او تقاضای ۷ میلیون تومان به صورت قرض کرده بود او گفته بود ما پول اضافه نداریم خرج کنیم.

آمنه می‌گوید: خود من یک مورد حقوق بشری‌ام پس چرا به من کمک نکردند همین‌ افرادی که ادعا دارند که به بشریت کمک می‌کنند؛ چرا امروز من آمنه به خاطر نداشتن پول باید عمل جراحی‌ام در بارسلون کنسل شود. من از فاطمه مقدم که جزو سازمان حقوق بشر فرانسه است کمک خواستم او به من گفت از دولت خودت کمک بخواه…باور کنید که حقوق بشر وجود ندارد.

آمنه در ادامه صبحت‌هایش به ۳ سال قبل برمی‌گردد به لحظه قصاص و با یادآوری آن روزها دوباره سرفه‌ امانش را می‌برد. می‌گوید: امروز از خودم ناراضی نیستم فقط در مورد حکم قصاص احساس می‌کنم بخشش من ظلمی بود به دیگران

آمنه در مورد اسیدپاشی اصفهان معتقد است که باید اسیدپاش‌ها را گرفت و چشم‌هایشان را تخلیه کرد و اسید را در حلقومشان ریخت تا مردم صدایشان را بشنوند چرا که اگر این کار شود دیگر کسی جرأت اسیدپاشی ندارد.

انتهای پیام/افکار نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme