https://telegram.me/empireoflies

آمریکا مانند عراق و افغانستان دوست مردم ایران است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «ایرج مصداقی» از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین است که با وجود جدا شدن از این هنوز به فعالیت‌های ضدانقلابی‌اش در سالهای ابتدایی انقلاب و همکاری با منافقین افتخار می‌کند.

مصداقی که چند سال پیش در سخنانی، غربزدگی و ضدایرانی بودنش را علنی کرده بود، گفته بود که ایکاش در زمان اشغال ایران در دوران جنگ جهانی دوم، انگلیسی‌ها زبان فارسی را کنار زده و زبان انگلیسی‌ها را زبان اصلی و رسمی کشور اعلام می‌کردند تا مانند غربی‌ها پیشرفت کنیم!

این ضدانقلاب فراری که چندی پیش در مصاحبه با شبکه سعودی کلمه مدعی شده بود نظام جمهوری‌اسلامی حامی اصلی تروریست‌های داعش است!، چند روز پیش در مصاحبه با شبکه اپوزیسیون میهن‌تی‌وی، بار دیگر مزدوری خود برای دشمنان ایران را اثبات کرد و گفت که آمریکا قاضی و کدخدای دنیا است و ایران باید نسبت به آن مطیع باشد.

مصداقی نتیجه مقابله با آمریکا را شکست سخت و شکستن گردن مخالف دانست و گفت: “به سبب آنکه قوانین جهانی و سازمان ملل حق وتو به آمریکا داده، باید در برابر قوانین و سخنان آمریکایی‌ها مطیع باشیم، مانند زمانی که پلس دستور داد و باید عمل کنیم…”

وی در سخنان شاذی دیگر با بیان اینکه آمریکا دوست مردم ایران است و مانند مردم عراق و افغانستان با ایرانی‌ها هم دشمنی ندارد، ادعا کرد در صورت سرنگونی حکومت جمهوری‎اسلامی و برقراری ارتباط ایران با آمریکا، شرکت‌های آمریکایی می‌توانند در ایران فعالیت کنند و مردم ایران از خدمات آنها بهره ببرند.

 

انتهای متن/

«ایرج مصداقی» از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین است که با وجود جدا شدن از این هنوز به فعالیت‌های ضدانقلابی‌اش در سالهای ابتدایی انقلاب و همکاری با منافقین افتخار می‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme