https://telegram.me/empireoflies

آمریکا بهترین دوست مردم ایران است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیر عباس فخرآور» از عناصر اپوزیسیون بدنامی است که مزدوری و مواجب‌بگیری او از دولتمردان امریکا برای همه مشخص و علنی است. وی که مدعی است مهمترین مخالف حکومت ایران از دیدگاه مقامات آمریکایی است، از حامیان اصلی تحریم ایران است و حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به ایران را دارد.

این ضدانقلاب فراری که چندی پیش در مصاحبه‌ای علنا از حمایت سازمان تروریستی آمریکایی «بلک‌واتر» که دستش به خون هزاران نفر از مردم عراق و افغانستان آلوده است اعتراف کرد و گفت: “یکی از حامیان ما باشگاه هاکی فلادلفیا است که مالکش یک یهودی مهربان و انسان‌دوست است. هدفش هم از این کمک این است که بین ایران و اسرائیل جنگ نشود و افراد بی‌گناه کشته نشوند. در واقع به ما کمک می‌کند تا رژیم ایران سرنگون شود و کار ایران و اسرائیل به جنگ نکشد…”

فخرآور که معتقد است آمریکایی‌ها بهترین دوست مردم ایران حداقل در صد سال اخیر هستند، اعتقاد دارد که آمریکا قدرت اول جهان است، پس اشکالی ندارد که برای سرنوشت مردم ایران تصمیم بگیرد. این عامل سرویس‌ها جاسوسی آمریکا آنقدر بدنام است که حتی بسیاری از عناصر اپوزیسیون او را ترد کرده و به همایش‌ها و جلسات خود دعوتش نمی‌کنند.

وی جدیدا در سخنان شاذی دیگر با حمایت از اقدامات حکومت آمریکا در جریان کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲، ادعا کرد که این کودتا مردمی بوده و کار آمریکا نبوده است. فخرآور که به ننگ‌آور معروف است، در توجیه اسناد وزارت خارجه آمریکا درباره نقش آمریکا در وقوع کودتای مذکور، مدعی شد که اسناد مذکور جعلی است و مقامات آمریکایی در آن زمان برای نشان دادن قدرت خود به دروغ گفته‌اند که در حمایت از شاه در ایران کودتا کرده‌اند!

البته این مزدور دولت آمریکا در پایان اعتراف کرد که اگر هم کودتای ۲۸ مرداد توسط آمریکا انجام شده بود، کار خوبی انجام گردیده است. از امثال فخرآور و دیگر عناصر اپوزیسیون، حکومت آمریکا هر کاری بکند خوب است و منطقی!

بیان اینگونه سخنان عجیب و خلاف واقع از سوی اینگونه عناصر اپوزیسیون در حال انجام می‌شود که در سالهای گذشته مقامات آمریکایی به نقش خود در وقوع کودتای ننگین ۲۸ مرداد اعتراف کرده بودند.

 

انتهای متن/

«امیر عباس فخرآور» از عناصر اپوزیسیون بدنامی است که مزدوری و مواجب‌بگیری او از دولتمردان امریکا برای همه مشخص و علنی است. وی که مدعی است مهمترین مخالف حکومت ایران از دیدگاه مقامات آمریکایی است، از حامیان اصلی تحریم ایران است و حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به ایران را دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme