https://telegram.me/empireoflies

آمریکا باید اسراییل را سر جایش بنشاند!

پاتریک بیوکنن معتقد است که بنیامین نتانیاهو بیش از حد برای پاره کردن توافق هسته ای با ایران خود را به دردسر می اندازد!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: خبرگزاری روسی اسپوتنیک (Sputniknews) به صحبت های پاتریک بیوکنن، تحلیلگر و نویسنده آمریکایی درباره انتقادات و مخالفت های نخست وزیر رژیم صهیونیستی پرداخت و نوشت: “نتانیاهو به هیچ و در ازای هیچ چیزی حاضر نیست از موضع خود برای خراب کردن توافق ایران پایین بیاید، حتی اگر این مسئله به قیمت بهم خوردن روابط اسراییل و آمریکا باشد.”

اسپوتنیک این مسئله (بهم خوردن روابط اسراییل و آمریکا) را خطر و تهدیدی بزرگتر از هرگونه توافق هسته ای برای اسراییل دانست: “برای دولتی که اکثر کشورها آن را به عنوان یک غریبه و خارجی غاصب می دانند، پشتیبانی های بی دریغ و دائم آمریکا (برای مثال کمک نظامی سالانه ۳ میلیارد دلاری) از آن بسیار نیاز است. اما برخلاف همه آنها، نتانیاهو به ترغیب کنگره برای تصویب نکردن توافق ادامه می دهد.”

اسپوتنیک با اشاره به انتقاد حامیان اسراییل از تلاش های مذبوحانه نتانیاهو برای سوق دادن کنگره به سمت رد توافقنامه، به نقل از بیوکنن نوشت: “کسی نمی تواند تصور کند که رئیس جمهور آیزنهاور چه می کرد اگر میدید نتانیاهو در منبر مجلس نمایندگان، سیاست های خاورمیانه وی را از هم می درد. یا اینکه می آموخت که یک سفیر اسراییلی برای خراب کردن قرارداد تسلیحاتی وی و جان فاستر تلاش و مذاکره می کند.”

پاتریک بیوکنن

اسپوتنیک در ادامه نوشت: “اگر کنگره توافق را رد کند و بگونه ای بتواند وتوی اوباما را نیز باطل کند، رئیس جمهور آمریکا در ملا عام به سخره گرفته شده و جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا نیز باید از مقامش استعفا داده و برای همیشه در مجامع بین المللی مورد تمسخر واقع شود. و در همان حین، نتانیاهو به عنوان سرور کنگره آمریکا شناخته خواهد شد.”

اخیرا جان کری از عواقب رد شدن توافق توسط کنگره برای اسراییل خبر داده و گفته بود که اسراییل منزوی تر و پشیمان خواهد شد. پاتریک بیوکنن با ارائه راه حلی برای آمریکا مدعی شد که این کشور باید ران درمر (سفیر اسراییل در آمریکا) را شخص غیرقابل قبولی دانسته و از آمریکا اخراج کند؛ تا ایالات متحده بتواند عزت نفس خود را بازیابد.

این تحلیلگر آمریکایی در پایان متذکر می شود اگر آمریکا می خواهد دوباره در جهان مورد احترام واقع شود، نباید اجازه هرگونه دخالت خارجی در امور داخلی خود را بدهد و باید اسراییل را سر جای خود بنشاند.

انتهای پیام/

پاتریک بیوکنن معتقد است که بنیامین نتانیاهو بیش از حد برای پاره کردن توافق هسته ای با ایران خود را به دردسر می اندازد!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme