https://telegram.me/empireoflies

آمریکایی‌ها بیشتر نگران هک شدن هستند تا کشته شدن

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبه نقل از بیزینس اینسایدر، جرائم مرتبط با اینترنت این روزها بیشتر از کشته شدن به دغدغه آمریکایی ها مبدل شده، زیرا اکثر اطلاعات شخصی و مالی آمریکایی ها در فضای مجازی نگهداری می شود و افشای آنها توسط هکرها می تواند پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد.

یافته های موسسه پژوهشی گالوپ نشان می دهد در ۱۲ ماه گذشته جرائم سایبری بیشتر از جرائم فیزیکی مانند تلاش برای قتل، سرقت، مزاحمت جنسی یا زورگیری برای آمریکایی ها مشکل آفرین بوده است.

در میان نگرانی های عمده آمریکایی ها، هک شدن اطلاعات مالی و شخصی دغدغه اول آمریکایی ها بوده و ۶۷ درصد از افراد مورد تحقیق آن را به عنوان اصلی ترین نگرانی خود ذکر کرده اند. مهم‌ترین جنایت فیزیکی که آمریکایی ها در این بررسی به آن اشاره کرده اند سرقت یا آسیب زدن عمدی به خودرو بوده که تنها توسط ۳۸ درصد از آمریکایی ها به آن اشاره شده است.

در نهایت نگرانی از کشته شدن یا مورد حمله یا مزاحمت جنسی قرار گرفتن تنها دغدغه ۶ درصد از مردم آمریکا بوده است.

به نظر می رسد تاثیرات شگرف اینترنت بر شیوه های ارتباطی انسان ها بر جنایات متداول هم تاثیر گذاشته و دیدگاه های آمریکایی ها در این زمینه را هم به طور کامل تغییر داده است.

تحقیق گالوپ نشان می دهد در ۱۲ ماه گذشته از هر چهار آمریکایی یکی هدف حملات هکری موفق قرار گرفته و اطلاعات شخصی وی توسط هکرها سرقت شده است. در مقابل تنها ۱۲ درصد آمریکایی ها با مشکل سرقت فیزیکی پول یا امول مواجه بوده اند.

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

آمریکایی‌ها بیشتر از آن که نگران کشته شدن خود باشند، بیم دارند که هک شوند و داده‌های خصوصی‌شان به سرقت رود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme