https://telegram.me/empireoflies

آمدنیوز و روح‌الله زم، خائن‌تر و لجن‌تر از تجزیه طلب‌ها هستند+فیلم و عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغمازیار شکوری، نویسنده و خبرنگار ضدانقلاب، در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با اشاره به وقایع اخیر خوزستان و حمایت های ضدانقلاب از این ناآرامی های محدودی که در چند شهر این استان رخ داده، نوشت: « قبلا گفته بودم حرکت بخشی از عرب های مستعربه در اهواز در نقض حقوق شهروندی نبوده، بلکه توطئه تجزیه طلبان بوده و نیروی نظامی می باید جهت خاتمه دادن به فتنه تجزیه طلبان راهی خوزستان شود. این حرف برخی را خوش نیامد. واقعیت این است که تجزیه طلبی بنا بر موازین حقوق بین الملل و حقوق بشر از شمول حقوق خارج و خیانت میباشد.»

وی در ادامه با اشاره به حمایت های کانال ضدانقلابی آمدنیوز از این ناآرامی ها نوشت: «اما خائن تر و لجن تر از تجزیه طلبان بخشی از رسانه ها و اپوزیسیون مانند کانال “آمد نیوز” وابسته به “روح الله زم”می باشد که چندی قبل با حضور در تلویزیون بیان و مقایسه ایران و سوریه به عرب ها توهین نموده و خطاب به “بیژن فرهودی” در مقایسه عرب ها و غیر عرب ها گفته بود: “روانشناسی مردم ایران این نیست که خشونت طلب باشند. نژاد ایرانی با نژاد عرب فرق دارد. و عرب بدنیا می آید در قنداقش کلت میگذارند. بیرون می آید بزرگ می شود روی دیوار خانه اش شمشیر است” اما همین توهین کننده به عرب ها امروز از فتنه تجزیه طلبان در خوزستان حمایت می کند و فتنه تجزیه طلبان را قیام کرامت می داند. جالب اینکه اینان هر دو خائنین هم خرند، هم خر سوار.»

دانلود فیلم/ اظهارات روح الله زم علیه عرب ها

ناآرامی‌ها در اهواز و آبادان از روز ۸ فروردین‌ماه ۹۷، در اعتراض به یک برنامه‌ی تلویزیونی شروع شد. گفته می‌شود در این برنامه، عروسک نصب شده بر روی منطقه‌ی خوزستان، لباس عربی به تن نداشته است.

در پی این اتفاق، مردم اهواز مقابل مرکز صداوسیما تجمعی اعتراضی به راه انداختند. تجمعی مسالمت آمیز که تا دو روز بعد از آن ادامه داشت.

با اینکه برخی از عناصر تجزیه طلب تلاش داشتند با ایجاد آشوب و اغتشاش، این اعتراض مسالمت آمیز را به یک فتنه جدید تبدیل کنند اما با هوشیاری مردم فهیم خوزستان، توطئه دشمنان ایران باز هم با شکست مواجه شد.

 

عکس/ پست مازیار شکوری

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

در پی برخی ناآرامی ها در خوزستان، کسانی که تا دیروز علیه عرب ها سخنرانی می کردند، به یکباره به حامی دو آتیشه اعراب تبدیل شدند!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme