https://telegram.me/empireoflies

آمدنیوز درگیری با ماموران نیروی انتظامی را خواستار شد+تصویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرسانه های معاند در سال های اخیر علاوه بر فضاسازی رسانه ای و سیاه نمایی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران یک مسئولیت دیگر را نیز به عهده گرفته اند و آن ایجاد هرج و مرج در داخل کشور است. واکنش رسانه های معاند فارسی زبان در قضایای کوی دانشگاه و انتخابات سال ۱۳۸۸ نشان از دگردیسی این رسانه ها دارد. دعوت به تجمع و آشوب های خیابانی خط مشترک رسانه های معاند در چندسال اخیر بوده است.

اکنون کار به جایی رسیده است که برخی از رسانه های معاند علنا مردم را دعوت به اغتشاش و درگیری می کنند! این رسانه ها علیرغم شعارهای پرطمطراق و ادعاهای توخالی، با زیر پا گذاشتن اصول حرفه ای و اخلاقی مردم را به درگیری با نیروی های انتظامی دعوت می کنند! در همین باره می توان به آمدنیوز [روح الله زم] اشاره کرد.

آمد نیوز که سابقه فعالیت آن از عدد انگشتان یک دست فراتر نمی رود، در طی سال های فعالیت خود همواره مروج خشونت و اغتشاش بوده است. چند سال پیش و در جریان اعتراض‌های سال ۱۳۹۶ کانال تلگرام آمد نیوز مردم را به استفاده از کوکتل مولوتف تشویق کرد!

آمد نیوز به تازگی طی یادداشتی در اینستاگرام خطاب به جوانان، آنها را به درگیری با ماموران نیروی انتظامی دعوت کرده است! آمدنیوز با انتشار کلیپ از برخورد غیرمسئولانه افسر پلیس راهنمایی و رانندگی با راننده متخلف موتورسیکلت نوشته است: «دیگر وقت مجازات خیابانی سرکوب‌گران ناجا توسط جوانان فرا رسیده است. اگر این افراد به نوعی مجازات شوند، به خود حق هر نوع برخورد با مردم را نمی‌دهند».

 

آمدنیوز با انتشار این کلیپ و بسط آن به کل مجموعه نیروی انتظامی بار دیگر خشونت و درگیری را ترویج می کند؛ اگرچه رفتار آن افسر به هیچ وجه قابل توجیه نیست [حتی اگر موتورسوار خلافی انجام داده باشد] اما برخورد به هر نحو با ماموران زحمتکش نیروی انتظامی و زیرمجموعه های آن غلط و نادرست است.

گفتنی است آمدنیوز در ابتدای راه اندازی خود مدعی شده بود که به سری ترین اخبار نظام دسترسی دارد و آنها را برای افشاگری منتشر خواهد کرد، همین امر سبب شد تا این به اصطلاح رسانه خیلی زود مورد توجه عموم قرار بگیرد اما پس از چندماه فعالیت و انتشار اخبار و گزارش های دروغ مخاطبان آن به یکباره ریزش کردند.

انتهای پیام/ما هستیم

رسانه های معاند در سال های اخیر علاوه بر فضاسازی رسانه ای و سیاه نمایی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران یک مسئولیت دیگر را نیز به عهده گرفته اند و آن ایجاد هرج و مرج در داخل کشور است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme