https://telegram.me/empireoflies

آمدنیوز «ثلاث» را ۴ ماه پیش کُشت/ چرا برخی‌ها از قاتل ۳ جوان ایرانی دفاع می‌کنند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغآخرین روز بهمن سال ۹۶ برای ۳جوان سبزپوش نیروی انتظامی که برای برقراری امنیت در گلستان هفتم خیابان پاسداران حاضر شده بودند، آخرین روز عمرشان بود. زمانی که راننده اتوبوس مرگ با شقاوت تمام پایش را روی پدال گاز گذاشت  و نه تنها جان ۳ جوان ایرانی را گرفت بلکه دل چندین پدرومادر را زیر پا گذاشت. محمد ثلاث،‌ نام راننده‌ سنگدلی بود که پشت فرمان اتوبوس نشسته بود.

اما از فردای همان روز(اول اسفند) بود که برخی رسانه‌ها به جای پیگیری خون شهدای ناجا، در دفاع از محمدثلاث برآمدند.

* پروژه شهیدسازی

در اولین گام آن‌ها با مظلوم نمایی عنوان کردند که محمد ثلاث زیر شکنجه ماموران نیروی انتظامی مرده و دست به حربه قدیمی «شهیدسازی» زدند.

اما دروغ آن‌ها خیلی دوامی نداشت چراکه به سرعت فیلمی از ثلاث منتشر شد که نشان داد وی زنده است و تمام نقشه‌های ضدانقلاب نقشه برآب شد.

* عوض کردن جای جلاد و شهید

پس از شکست خوردن این نقشه، ضدانقلاب پروژه عوض کردن جای جلاد و شهید را کلید زد. رسانه‌های ضدایرانی با انتشار تصویر زیر مدعی شدند که اصلا اتوبوس مرگ، متعلق به شرکت ایساکویی بوده که برای سپاه است تا جنایت ثلاث را گردن نظام و سپاه ربط بیاندازند.

اما این نقشه آن‌ها ابتدا با بیانیه شرکت ایساکو و سپس با انتشار فیلمی که نشان می‌داد ثلاث زنده است و خودش راننده اتوبوس مرگ بوده باطل شد.

دانلود

همچنین فیلم دیگری که از لابلای فیلم‌های منتشر شده توسط خود دراویش تهیه شده نشان می‌داد که این اتوبوس مذکور چند روز پیش هم در گلستان هفتم پارک شده بوده و اتوبوسی نبوده که توسط نهادی خاص به آن جا آورده شده باشد.

دانلود

با دستگیری محمد ثلاث، انجام تحقیقات در دادسرای ویژه جنایی تهران و صدور کیفرخواست، پرونده به شعبه‌ نهم دادگاه کیفری یک تهران ارجاع و متهم به همراه وکیل تعیینی خود در جلسه دادگاه حضور یافت و با اقرار وی، دادگاه طی دادنامه‌ مورخ ۲۸ اسفند ۹۶ متهم را از بابت سه فقره قتل عمدی به سه بار قصاص نفس محکوم کردو فرجام‌خواهی محکوم‌علیه طی دادنامه‌ مورخ ۳ اردیبهشت امسال صادره از شعبه‌ ۳۹ دیوان عالی کشور مردود شناخته شد.

همزمان با اعلام این حکم موج دیگری از حمایت از این جنایتکار توسط برخی جریان ها در فضای مجازی به راه افتاد  اما صبح امروز با توجه به تقاضای اولیای دم هر سه شهید، مراحل استیذان از رییس قوه قضاییه برای اجرای قصاص نفس طی شد و حکم قصاص این جانی اجرا شد و وی به سزای اعمال وحشیانه‌اش رسید.

انتهای پیام/فارس

محمد ثلاث در حالی امروز به دلیل قتل وحشیانه ۳ جوان کشورمان قصاص شد که برخی کانال‌های ضدانقلاب در دفاع از وی برآمدند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme