https://telegram.me/empireoflies

آماری هولناک از قربانیان حملات مسلحانه در آمریکا/ جنگ داخلی در ینگه دنیا!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر متمم قانون اساسی آمریکا مصوب ۱۵ دسامبر ۱۷۹۱ آمده که هر شهروند این کشور قانوناً مجاز به داشتن سلاح است و هر ساله در آمریکا هزاران نفر به دلیل حملات مسلحانه جان خود را از دست می دهند.

همواره پس از حوادث هولناک تیر اندازی در این کشور گروه هایی از مردم آمریکا دست به تظاهرات و مخالفت با این قانون می زدند که به دلیل حضور قدرتمند لابی اسلحه NRA در این کشور، چنین اعتراضاتی راه به جایی نمی برد.

شاید آخرین نمونه از تظاهرات گسترده مردم آمریکا مربوط به ۱۰ روز پیش و شش هفته پس از حمله مسلحانه به دبیرستانی در پارکلند با ۱۷ کشته برگزار شد که دهها هزار نفر در آن شرکت داشته و عمده تظاهر کنندگان آن را جوانان تشکیل می دادند.

دونالد ترامپ دو روز بعد از  برگزاری این راهپیمایی در توییتی ضمن مخالفت با لغو متمم دوم قانون اساسی آمریکا حمل اسلحه را حق مردم آمریکا دانست.

تظاهرات گسترده مردم آمریکا در اعتراض به قانون حمل اسلحه

با این وجود بد نیست نگاهی به آمارهای ارائه شده درباره حملات مسلحانه در آمریکا که روزانه توسط وب سایت آمریکایی Gun Violence منتشر و به روز رسانی می شود بیندازیم.

طبق گزارش این وب سایت در سال گذشته میلادی، ۶۱۵۹۸ حمله مسلحانه در سراسر آمریکا به وقوع پیوسته است که طی آن ۱۵۶۱۳ نفر جان خود را از دست داده اند. طبق آمار منتشر شده در این وب سایت، ۷۳۵ کودک زیر ۱۲ سال و ۳۲۳۹ نوجوان ۱۲ تا ۱۷ سال طی تیراندازی های مسلحانه در سال ۲۰۱۷ کشته و یا زخمی شده اند.

 

آمار حملات مسلحانه در سال ۲۰۱۷

همچنین در سال جاری میلادی و تنها پس از گذشت ۴ ماه از سال، ۱۴۷۳۰ حمله مسلحانه در آمریکا انجام شده که موجب کشته شدن  ۳۷۷۶ نفر شده است.

شاید هولناک به نظر برسد که در ۷۲ ساعت گذشته ۱۹۳ تیراندازی دارای قربانی در آمریکا شکل گرفته است که باعث مرگ ۱۰۳ نفر و زخمی شدن ۱۹۳ تن دیگر شده است و احتمالا در زمانی که شما در حال خواندن این متن هستید بر تعداد آن افزوده شده است!

آمار حملات مسلحانه در سال ۲۰۱۸

با توجه به چنین وضعیتی هر خانواده آمریکایی نگران این موضوع است که فرزند خود زنده از مدرسه بر می گردد و یا قربانی حادثه ای دیگر می شود که این موضوع، بخشی از واقعیات ینگه دنیا بوده و کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

اما نکته جالب توجه جنگ روانی و رسانه ای دشمنان مبنی بر معرفی ایرانیان به عنوان عصبانی ترین مردم جهان هستند. چندی پیش موسسه افکار سنجی گالوپ در آمریکا، ایرانیان را عصبانی ترین مردم دنیا معرفی کرد و مدعی شد ۵۰‌درصد جمعیت ایران عصبانی هستند. رسانه های فارسی زبان ضدانقلاب نیز همواره در برنامه‌های خود از عصبانیت ایرانیان سخن می گویند و صدها خبر حملات مسلحانه مردم آمریکا به یکدیگر را بایکوت کرده تا تصویری آرمانی از غرب نشان داده و جیب خود را پر پول‌تر کنند!

دانلود سخنان جامعه شناس شبکه «من و تو» مبنی بر عصبانیت ایرانیان

انتهای پیام/جام نیوز

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

شاید هولناک به نظر برسد که در۷۲ ساعت گذشته ۱۹۳ تیراندازی دارای قربانی در آمریکا شکل گرفته است که باعث مرگ ۱۰۳ نفر و زخمی شدن ۱۹۳ تن دیگر شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme