https://telegram.me/empireoflies

آل‌سعود هم‌گام با آل‌یهود

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در خصوص حوادث تلخ حج تمتع امسال که منجر شد بیش ۱۸۰۰ تن از زائران کشورهای مختلف به دلیل بی‌کفایتی مسئولان سعودی کشته شوند و در این میان نزدیک به ۱۶۰ نفر از حجاج ایرانی نیز شهید شوند نکاتی حایز اهمیت است که باید در این برهه به آن توجه بیشتری شود.

۱-یکی از اهداف این حوادث می‌تواند منحرف کردن اذهان عمومی جهان اسلام از جریان بیت‌المقدس و عاری کردن بیت‌المقدس از مسلمانان باشد که توسط صهیونیزم صورت می‌گیرد، یعنی اینکه آل‌سعود در راستای اهداف آل‌یهود قدم بر می‌دارد با توجه به حمله صهیونیست‌های افراطی به صحن مقدس مسجدالاقصی در ایام حج و کشتن مسلمانان در حین نماز می‌توان این اقدام صهیونیست‌ها و سعودی‌ها را در طول هم دانست و با توجه به کینه‌ای که این یاران دجال از مسلمانان دارند قطعا به دنبال هدف مشترکی از این اقدامات می‌باشند.

۲-منحرف کردن اذهان جامعه بشری از قتل عام وحشیانه و جنون آمیز مردم مظلوم یمن و نیز استقرار عبد ربه منصور هادی در عدن که با توجه به اخبار دریافتی اینک سعودی‌ها و ائتلاف آنان در یمن در آستانه شکستی سنگین قرار گرفته‌اند این اقدام می‌تواند موجب فراموشی جنایت‌ها در یمن شود.

۳- بنا بر خبرهای دریافتی از جنگ قدرت در حاکمیت عربستان و با توجه به درگیری‌هایی که از ابتدای روی کار آمدن ملک سلمان در این کشور رخ داده برخی از تحلیل‌گران این اتفاقات را به نوعی خرابکاری داخلی بین آل‌سعود در جهت اثبات بی‌کفایتی پادشاه کنونی و مقدمه‌ای برای برکناری وی و یا نوعی کودتای نرم بر علیه پادشاه ارزیابی می‌کنند.

اما در این میان از آنجایی که دشمنان اسلام در همه حال با ابزارهای گوناگون در صددند که به مسلمانان آسیب وارد کنند باید به چند نکته نیز توجه نمود من جمله اینکه اجرای مناسک حج و گردهمائی دشمن شکن و عظیم مسلمانان جهان در ایام ضیوف الرحمان زیر سوال نرود و دشمن طوری مدیریت نکند که با دست خود مسلمانان، بحث تحریم حج و تعطیلی مناسک حج پیش آید.

چرا که در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی از قبل مناسک حج افرادی با نیت مشخص با تفرقه بین عرب و عجم در حال القا این موضوع بودند که رفتن به حج ریختن پول به پای سعودی‌هاست که از طرف آنان خرج داعش و گسترش تروریسم در منطقه می‌شود و یا به بمب‌هایی تبدیل می‌شود که بر سر مردم یمن ریخته می‌شود که البته ملت هوشیار ما به این اراجیف اعتنایی نمی‌کنند. البته راه حل جلوگیری از چنین حوادث تلخی که در حج امسال رخ داد بسیار ساده می‌باشد با توجه به مقایسه‌ای میان پدیده نوظهور پیاده‌روی میلیونی در اربعین به سمت حرم امام حسین (علیه‌السلام) در یک روز با مراسم چند صدساله حج می‌توان به این نتیجه رسید که از مدیریت کشورهایی مثل ایران و عراق در این مراسم می‌توان در مناسک حج نیز استفاده نمود.

بنا بر آمار رسمی عربستان، میزان حجاج شرکت‌کننده در حج، به صورت تقریبی در بیشترین حالت، ۲ تا ۳ میلیون نفر است و در حج امسال، در حدود یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار نفر است ولی در چند سال اخیر، میزان زوار حرم امام حسین (علیه‌السلام) در مراسم پیاده‌روی اربعین که به‌عنوان بزرگ‌ترین پیاده‌روی انسانی در جهان از آن نام می‌برند، در حدود ۲۵ میلیون نفر است ولی هیچ‌گاه خبری از کشته شدن زوار در عراق مخابره نشده است، جالب آن است که پدیده پیاده‌روی اربعین اگرچه سابقه‌ای دارد ولی افزایش میلیونی جمعیت، موضوعی است که در چند سال اخیر با آن مواجه شده‌ایم و تمام تلاش دولت عراق و ایران برای مدیریت و خدمات‌دهی هرچه بیشتر و بهتر به زوار است.

و یا زوار حرم امام هشتم شیعیان در روزهایی از سال به چندین میلیون نفر از کشورهای مختلف می‌رسد که با مدیریت مسئولان جمهوری اسلامی هیچ کس آسیب نمی‌بیند.

بنابراین شایسته است با تدبیر مسئولان کشورمان سازمان کنفرانس اسلامی، مدیریت حج را از خاندان سعودی تحویل بگیرد و بر اساس میزان تجربه کشورها در مدیریت مراسم مذهبی، پیاده‌روی‌های انسانی و … کنترل و مدیریت حج را میان کشورهای اسلامی تقسیم کند و حقوق افراد را از درآمدهای حج، تأمین کند تا دشمنان اسلام مثل همیشه مغموم و شکست خورده باقی بمانند.

انتهای پیام/

یکی از اهداف این حوادث می‌تواند منحرف کردن اذهان عمومی جهان اسلام از جریان بیت‌المقدس و عاری کردن بیت‌المقدس از مسلمانان باشد که توسط صهیونیزم صورت می‌گیرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme