https://telegram.me/empireoflies

آقای نوری‌زاده! این عکسها را ببین!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیون است که دستش برای مردم ایران رو شده و همگان از ارتباط تنگاتنگ او با دشمنان ملت ایران بخصوص آمریکایی‌ها و شاهزاده‌های سعودی خبر دارند. ارتباط نزدیک نوری‌زاده با مقامات سعودی به حدی است که او به سخنگوی فارسی‌زبان وزارت خارجه رژیم سعوید معروف شده و در بین مردم او به نام «سعودی‌زاده» شناخته می‌شود.

نوری‌زاده چند روز پیش در مصاحبه با بخش فارسی «صدای آمریکا» اینبار به کاسه‌لیسی برای مقامات آمریکایی دست زد و با ادعای اینکه «دونالد ترامپ» اکنون قهرمان اکثر مردم ایران است، گفت: “ترامپ همواره به اپوزیسیون ابراز همدلی کرده است و امید داده …”

وی از اقدامات دولت آمریکا علیه ایران در شورای امنیت سازمان ملل حمایت کرد و از کشورهای غربی بخصوص آمریکا با خاری درخواست کرد: “ما را هم انسان در نظر بگیریم و از ما حمایت کنید …”

این اپوزیسیونِ لندن‌نشین در ادامه سخنان سعودی‌پسند، با توهین به «حاج قاسم سلیمانی»، این سردار ایرانی را «ببر کاغذی» نامید و ادعا کرد که جمهوری‌اسلامی از حکومت آمریکا و قدرت نظامی این کشور می‌ترسد و به همین دلیل در اعتراضات (اغتشاشات) اخیر تعداد کمی کشته شدند!

نوری‌زاده در سخنانش به دو نکته اشاره کرد. اولا برخلاف بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و اپوزیسیون اعتراف نمود که تعداد کمی در اغتشاشات اخیر در چند شهر ایران کشته شده‌اند و آمار بالا نبود. اما در بخشی دیگر از سخنانش با رذالت ادعا نمود که جمهوری‌اسلامی از قدرت نظامی و دیپلماسی آمریکا می‌ترسد.

در پاسخ به ادعای «سعودی‌زاده»، او را به چند تصویر زیر ارجاع می‌دهیم تا ببنید که سربازان آمریکای و انگلیسی در مواجهه با نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چطور شلوار خود را خیس کرده و به گریه افتادند.

برای نشان دادن شجائت و ایستادگی فرزندانِ واقعی ایران مثال زدن «شهید محسن حججی» کافی است که پس از اسارت توسط تروریست‌های وحشی داعش، با خونسردی و شجاعت ایستاد و سر خم نکرد؛ اگر سربازان آمریکایی جای این شهید بزرگوار بودند، در ابتدای اسارت از ترس می‌مردند.

انتهای متن/

«علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیون است که دستش برای مردم ایران رو شده و همگان از ارتباط تنگاتنگ او با دشمنان ملت ایران بخصوص آمریکایی‌ها و شاهزاده‌های سعودی خبر دارند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme