https://telegram.me/empireoflies

آقای مهاجرانی از نوری‌زاده یاد بگیر!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از رسوایی «عطاالله مهاجرانی» از حامیان فتنه ۸۸ و کارشناس تلویزیون‌های فارسی‌زبان بیگانه در ماجرای تامین هزینه‌های تحصیل پسرش توسط رژیم آل‌سعود، «شهرام همایون» مدیر تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک» نامه‌ای خطاب به وی نوشت.

البته «شهرام همایون» با آنکه در ظاهر نامه را خطاب به مهاجرانی نوشته، اما بدون آنکه نامی از «علیرضا نوری‌زاد»، او را هدف قرار داد. در این نامه آمده است:” نامه‌ای به آقای مهاجرانی و مهاجرانی‌های آینده… اقای مهاجرانی، در دام افتادید. متاسفم. همان روز که همسفر عزیمت به عربستان شدید، همان روز که زمزمه‌های همسفر، زیرگوشتان کارساز شد و در فستیوال! عربی شرکت کردید، در دام افتادید. اما تصور نمی‌کردم آنقدر ارزان! ۶۵ هزار پوند از عربستان گرفتید برای تحصیل فرزندتان. دیگران بیش از اینها گرفتند. سه میلیون دلار. دیدید چقدر ارزان فروشی کردید.اقای مهاجرانی. شما را به آنچه باور دارید سوگندتان می‌دهم. سوگندتان می‌دهم تجربه خود را از آن سفر عربستان و از آن مصاحبه شرق‌الاوسط که به‌عنوان مقدمه برایتان ترتیب داده شد حرف بزنید. تا دیگرانی که در آستانه این تفاهمات هستند بدانند رندان بیشترخواه که از هر چیز بیشترش را می‌خواهند چگونه شما را وسیله معامله قرار دادند. نگذارید دیگران در چاهی که شما افتادید بیفتند …”

«شهرام همایون» که در این نامه بدون اشاره به نام «علیرضا نوری‌زاده» از دریافت مبلغ ۳ میلیون دلاری وی از رژیم آل‌سعود خبر داد، در انتها نوشت: “در سال ٢٠١٠ عطا مهاجرانی همراه با …. (علیرضا نوری‌زاده) به دعوت ولیعهد عربستان عازم این کشور شدند. دیروز اسنادی منتشر شد که نشان می‌دهد عطا مهاجرانی از عربستان ۶۵ هزار پوند برای تحصیل فرزندش گرفته و همسفر ایشان نیز …”

تصویر از صفحه فیسبوک «شهرام همایون»

تصویر از صفحه فیسبوک «شهرام همایون»

تصویر از صفحه فیسبوک «شهرام همایون»

واکنش مخاطبین صفحه فیسبوک «شهرام همایون» به نامه وی

«شهرام همایون» کلاه‌بردار فراری و مدیر تلویزیون سلطنت‌طلب «کانال یک» که چند روز پیش به‌سبب اختلاف با «ربع پهلوی» از عرصه رسانه‌ای خداحافظی کرد، در سالهای اخیر به دلیل اختلافات مالی با «علیرضا نوری‌زاده» دچار درگیری گسترده‌ای شده است، اما همواره دلیل این اختلافات را سیاسی عنوان می‌کند.

«علیرضا نوری‌زاده» نیز که مدتی در تلویزیون «کانال یک» فعالیت می‌کرد، پس از اختلاف با «شهرام همایون» و جدایی از تلویزیون او، با کمک دلارهای شاهزاده‌های آل‌سعود تلویزیون «ایران فردا» را در لندن تاسیس کرد و در این مدت بارها به «شهرام همایون» حمله نمود و عملکرد وی را زیرسوال برد؛ و همچنین درگیری بین این دو اپوزسیون خارج‌نشین ادامه دارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

۲ دیدگاه

  1. این ها همیشه باهم درگیر هستند

  2. این ها تکلیفشون با خودشون معلوم نیست همیشه باهم درگیر هستند

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme