https://telegram.me/empireoflies

آقای فخرآور! شما به روانشناس احتیاج دارید !!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در بین عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین شاید کمتری کسی را بتوان پیدا کرد که به اندازه «امیرعباس (سیاوش) فخرآور» از پیروزی «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خوشحال باشد.

فخرآور که از فعالان در حوادث ۱۸ تیر ۱۳۷۸ بود و در فتنه ۸۸ هم از اغتشاشات حمایت کرد، پس از فرار به آمریکا، خود را به‌طور کامل در اختیار دشمنان ملت ایران قرار داده است. وی که در زمان خروج از ایران حتی مدرک لیسانس هم نداشت، پس از حضور در آمریکا و جذب توسط سرویس‌های جاسوسی آمریکا، ادامه تحصیل داد و حتی اکنون به گفته خودش در یکی از دانشگاه‌های آمریکا هم تحصیل می‌کند.

«امیرعباس فخرآور» البته در برابر خدماتی که آمریکایی‌ها به او کرده‌اند، تا نهایت توانش به آمریکا و بخصوص حزب جمهوری‌خواه این کشور خدمت کرده است و صراحتاً اذعان نمونه که منافع ملی آمریکا برایش مهمتر از هر چیزی است. او که در سالهای گذشته از حامیان تحریم ملت ایران بود، حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به ایران را هم دارد و خود را حل شده در فرهنگ آمریکایی می‌داند.

فخرآور که علاقه‌زیادی به خودنمایی و تابوشکنی دارد، جز معدود عناصر اپوزیسیونی بود که ننگ دستبوسی مقامات رژیم صهیونیستی را پذیرفت و در ایام فتنه ۸۸ با سفر به سرزمین‌های اشغالی فلسطین با مسئولان اسرائیلی دیدار کرد و وعده همکاری داد و در طول این سالها هم همکاری نزدیکی با اسرائیلی‌ها داشته است.

این عنصر اپوزیسیون در سالهای دو سال اخیر هم تالیف و انتشار کتابی موهوم با عنوان «رفیق آیت‌ا…» سعی کرده اصالت انقلاب اسلامی و رهبران ارشد آن را زیرسوال برده و وقوع انقلاب سال ۵۷ را به سرویس‌های اطلاعاتی شوروی ربط دهد.

اقدامات تند و رادیکال فخرآور در طول سالهای اخیر انتقاد بسیاری از عناصر اپوزیسیون را درآورده و نمک آنقدر شور شده که افرادی مانند «احمد باطبی» (از امضاکنندگان نامه به ترامپ برای تحریم ایران) علیه او سخن گفته است.

با همه اینها، چند روز پیش یکی از مخاطبین صفحه فیسبوک فخرآور، در کامنتی، به بررسی شخصیت، رفتار و روانشناختی او پرداخت که در ذیل آمده است:

“سلام خدمت شما جناب آقای فخرآور، حقیقت امر نمی‌خواستم به شما هیچگاه پیغامی بدهم، چون با بررسی تمام ویدیوهای شما در شبکه اجتماعی به این نتیجه رسیدم که شما هر که را مخالف أفکار و نظریه‌های خود می‌دانید، به سرعت و با یک فرار رو به جلو مزدور می‌نامید، حتی اگر آن شخص یک فرد عادی باشد و از هیچ ارگانی هم حمایت نشود و خودش هم طرفدار هیچ ارگانی نباشد، ولی به یک باره تصمیم گرفتم برای شما کامنت بگذارم، ولی کامنت بنده ربطی به مسائل سیاسی و دیدگاه‌های شما نداره، فقط بررسی شخصیت شماست.

من شاید تا یک ماه پیش هیچگاه شما رو نمی‌شناختم، ولی به یک باره ویدیویی از شما دیدم و بعد کنجکاو شدم که شخصیت شما رو واکاوی کنم، برای خودم هم سؤال هست که چرا بین این همه افراد حاضر در عرصه رسانه، شما نظرم رو جلب کردید، بنابراین از اون روز به بعد می‌تونم تقریبا بگم ٩٠٪‏ گفتگوهای شما رو تماشا کردم و روی ثانیه به ثانیه حرفا ، حرکات، ری‌اکشن‌های شما دقت کردم، مطمئن هستم که از حرفای بنده خوشحال نخواهید شد و بنده رو هم مزدور خطاب خواهید کرد.

در هر صورت بعد از کلی بررسی گفتار، حرکات و نظریه‌های شما به یک نکته رسیدم، که شما رو یک مسأله از درون ازار میده، یک چیز شخصی که به مسائل سیاسی ارتباطی نداره، یک چیزی مثلِ کینه، کینه از اجتماع از اطرافیان از هم دانشگاهی‌های سابق از اساتید دانشگاه‌هایی که شما در اونجا درس خواندید، از دوستان و حتی فامیل.

در نخبه بودن شما شکی نیست، در اینکه شما سرشار از استعداد هستید، ولی اطرافیان شما این استعدادهای شما رو جدی نگرفتن، شما رو بازی ندادن هیچوقت، شما هیچوقت در بین هیچ گروهی نتونسته بودید وارد بشید، شما در بین اپوزوسیون داخلی جایگاهی پیدا نکردید، در زندان هم که بودید کسی شما رو جدی نگرفت، بعد از زندان هم حتی کسی شما رو قبول نکرد. در خارج از کشور هم نتونستید خودتون رو به اپوزوسیون‌های مطرح نزدیک کنید، با اینکه شما به خودتون إیمان داشتید و احساس می‌کردید حرفی برای گفتن دارید، ولی کسی شما رو جدی نگرفت، ولی شما از تلاش دست بر نداشتید و دنبال یک فرصت بودید که بتونید خودتون رو ثابت کنید و انتقام تموم این سال‌ها رو از همه بگیرید، درست همون زمان یک روزنه برای شما باز شد و اونهم اخبار شبکه روسیه درباره آقای خامنه‌ای بود، پس از اون همونطور که عرض کردم با هوش بسیار سرشار و پشتکاری که داشتید این روزنه رو به یک فرصت طلائی برای خودتون تبدیل کردید، (من اصلا به مطالب کتاب کاری ندارم).

آقای فخراور شما از همه و همه‌کس کینه دارید. نمیدونم به حق یا به ناحق، شما فقط خوتون و شخص خودتون براتون مهم هست، شما نه براتون جمهوری‌اسلامی فرق می‌کنه و نه هیچ حکومت دیگه، شما فقط تنها چیزی که براتون مهم هست اینه که جایگاهتون میتونه کجا باشه، شما به کم راضی نیستید، شما به جایگاه بالا و بالاتر فکر می‌کنید، چون براتون سخت هست که خودتون رو یک فرد عادی تصور کنید.

شما اگه قدرت این رو داشته باشید، حاضرید هر کاری بکنی که تموم ایرانیا از آمریکا اخراج بشن و فقط خودتون آمریکا باشید. تمام تلویزیون‌ها فقط مطالب شما رو پخش کنن، شما برای هیچ چیز شریک نمی‌خواهید و فقط واحد بودن رو قبول دارید، شما برای رسیدن به خواسته‌هاتون دست به هرکاری خواهید زد، هر کاری، و این بسیار خطرناک هست.

ببخشید که من اینقدر بی‌پرده با شما سخن گفتم، ولی واقعا شما به یک روانشناسی احتیاج دارید تا آرامش روحی رو به خودتون برگردونید، کینه و حسد رو از خودتون دور کنید، و به زندگی جور دیگه نگاه کنید، هرچند که به کامنت بنده خواهید خندید و من رو مزدور خطاب خواهید کرد، ولی از درون مطمئن هستم که با مطالبی که عرض کردم موافق هستید و حتی براتون بسیار عجیب هست که چگونه شما رو تونستم با این دقت واکاوی کنم …”

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme